kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۲۹۴۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۷
 
 
گفت: چقدر زور زدند و یقه خودشان را جِر دادند که مردم در ۲۲ بهمن امسال و در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور کمرنگی داشته باشند! ولی مردم امسال به کوری چشم دشمنان پرشور‌تر و پرشمارتر از سال‌های قبل به صحنه آمده بودند.
گفتم: صدر اعظم آلمان هم با اشاره به اعتماد و اعتقاد مردم ایران به انقلاب اسلامی گفته است ایران به بزرگ‌ترین و قدرتمندترین کشور منطقه تبدیل شده است و این یک خطر بزرگ است! و از آمریکا و سایر کشورهای غربی خواسته است جلوی اقتدار ایران را 
بگیرند!
گفت: دولت‌های آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و‌... که خودشان با ده‌ها بحران بی‌سابقه رو‌به‌رو هستند، هر ‌از ‌چند‌گاه به یکی از ناتوانی‌های خود اعتراف می‌کنند. آنها طی ۴۵ سال گذشته همه توان خود را علیه ایران اسلامی به کار گرفته بودند و نتوانسته‌اند هیچ غلطی بکنند.
گفتم: چند سال قبل هفته‌نامه آمریکایی «‌ویکلی استاندارد- Weekly Standard‌» نوشته بود همه رؤسای جمهور آمریکا در یک نقطه با [امام] خمینی اشتراک نظر پیدا کرده‌اند و آن، این که «‌آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند‌».
گفت: همه شواهد از افول و ضعف آنها حکایت می‌کند ولی همچنان قُمپز در می‌کنند!
گفتم: خلبان هواپیما خطاب به مسافرین گفت؛ لطفاً توجه فرمایید، موتور سمت چپ از کار افتاده اما نگران نباشید هواپیما را سالم به زمین می‌نشانم. چند دقیقه بعد گفت؛ توجه فرمایید، موتور سمت راست هم از کار افتاد، ولی اصلاً نگران نباشید و چند دقیقه بعد گفت؛ توجه فرمایید خلبان صحبت می‌کند لطفاً کمربندها را محکم ببندید که اجسادتان از روی شماره صندلی‌ها قابل شناسایی باشد!
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۲
سید محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
1
11
از یادداشت « گفت و شنود » کیهان دوشنبه 23 بهمن که گل گفتید تشکر می‌کنم. موفق باشید.
کریمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳
0
1
باسلام و خدا قوت
( گفت وشنود، چقدر زور زدند و یقه خودشان را جِر دادند که مردم در ۲۲ بهمن امسال و در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور کمرنگی داشته باشند) این گفت و شنود،کار چندین تحلیل و کتاب را در چند خط به زیباترین بیان، به مخاطب می‌رساند. دستتان درد نکند.
نام:
ایمیل:
* نظر: