kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۲۵۳۷
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۱

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
*مقام معظم رهبری فرمودند هر کسـی که ایران را دوست دارد، هر کسـی کـه شـکوه و عزت و عظمت ملی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند. ما هم به عنوان یک ایرانی وطن‌دوسـت حتما در انتخابات شرکت می‌کنیم. پرچم ایران بالاست و باید همیشه بالا باشد. امروز دشمنی دشمنان با خود ایران است. دشمنان به کمتر از تجزیه ایران قانع نیستند.
شیرالی
*در طلیعه چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم کشورمان در چهلمین حضور انتخاباتی خود در حالی به پای صندوق‌های رأی خواهند رفت که در بسیاری از کشورهای دنیا و حتی در همسایگی ما خبری از قدرت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی دیده نمی‌شود. در بعضی از این کشورها مردم فرق بین صندوق میوه و صندوق انتخابات را نمی‌دانند.
احمدیان
* سخنگوی شورای نگهبان درباره آخرین وضعیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد ۵۵۰ نفرِ دیگر از افراد ردصلاحیت شده انتخابات مجلس تأیید صلاحیت شدند و تعداد کلی تأیید صلاحیت‌شده‌ها به ۱۳۲۰۰ نفر رسیده است. با این حساب برای هر کرسی مجلس نزدیک به 46 نامزد با هم رقابت خواهند کرد که در هیچ کشور دیگری چنین چیزی دیده نمی‌شود.
جزایری
*خطاب به کسانی که می‌گویند انتخاباتی در کار نیست و افراد از قبل انتصاب شده‌اند بفرمایید اگر آنچه که رخ می‌دهد انتصابات است و انتخابات نیست، پس چرا در هر دوره از انتخابات کشور، این همه افراد مختلف نامزد می‌شوند و این همه هزینه تبلیغاتی می‌کنند و چرا دردوره‌های مختلف صاحبان سلایق سیاسی کاملا متفاوت به مجلس راه می‌یابند؟
کامیابی
* همه پیشرفت‌ها در کشور به اقرار حتی دشمنان در سایه حمایت مردم از نظام بوده است و اگر می‌بینیم همیشه اخبار منفی در کانال‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی راجع به ایران منتشر می‌شود برای کاستن از حمایت مردم از نظام و آسیب‌پذیر کردن آن است.
حسن‌وند
*از تمامی دست‌اندرکاران صنایع موشکی و فضائی (سپاه، ارتش، وزارت دفاع و دانشمندان متعهد) کشورمان که کاری کارستان در ساخت و فرستادن ماهواره به فضا کردند تشکر می‌کنیم. خیلی‌ها متأسفانه به عظمت این کار پی ‌نبردند که باید رسانه‌های دیداری و شنیداری این مهم را برای مردم تبیین نمایند.
خوشرو، بیگ‌زاده، قربانی و...
* مردم خواهان محاکمه کسانی هستند که از اعتماد و اقبال مردم سوءاستفاده کرده و در اثر سوءمدیریت خسارات جبران‌ناپذیری به اقتصاد کشور و معیشت مردم وارد آوردند و به آرمان‌های انقلاب پشت کرده و به اقتصاد مقاومتی و فرامین و نصایح دلسوزانه رهبر معظم انقلاب بی‌اعتنا بودند و با کدخدا بستند و عاقبت سیلی آبداری از غربی‌ها و آمریکا خوردند و حالا که گیج می‌زنند به هذیان‌گویی افتاده و دلسوزان نظام را مقصر زمین خوردن خود می‌دانند!
طیبی‌راد
*آلمان از ایران خواسته است که از نفوذ خود برای کاهش تنش‌ها در منطقه استفاده کند! ما از آلمان می‌خواهیم که ابتدا پاسخ سلاح‌های شیمیایی اهدائی‌اش به صدام خبیث را بدهدکه هزاران نفر از مردم و رزمندگان ما را شهید و مجروح نمود و هنوز هم با گذشت 40 سال عده‌ای از آن‌ها در رنج و عذابند و بعد غلط زیادی بکند.
طورانی جانباز
*قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که چارلز براون رئیس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده تأکید کرده کشورش به دنبال جنگ با ایران نیست. این مقام آمریکایی در پاسخ به انتقاد‌ها مبنی بر اینکه دولت بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا به اندازه کافی در برابر ایران‌، جدی و سختگیر نیست، گفته هدف ما بازدارندگی و در عین حال محافظت از نیرو‌های آمریکایی است نه ورود به یک درگیری گسترده و جنگ تمام‌عیار.
تابش
* صهیونیست‌ها اخیرا اعتراف کرده‌اندتا‌کنون تصور‌شان بر این بوده است که حماس سلاح‌های خود را از طریق قاچاق و از راه تونل‌ها تأمین می‌کند، اما اطلاعات جدید به دست آمده نشان داده است که این گروه با استفاده از بازیافت هزاران گلوله و موشکی که ارتش صهیونیستی علیه نوار غزه به کار گرفته و عمل نکرده‌، زرادخانه تسلیحاتی خود را به وجود آورده است.خود این مسئله شکست بزرگ دیگری برای رژیم صهیونیستی است.
بخشی زاده
* با توجه به نوع واکنش حامیان غربی صهیونیست‌ها نسبت به محاکمه نخست‌وزیر ملعون و وحشی رژیم کودک‌کش در لاهه و نیز استمرار جنایات او علیه زن و بچه فلسطینی در غزه بدون توجه به حکم دادگاه، عرض می‌کنم کار اصلی را فقط اعضای مقاومت اسلامی و در رأس آن‌ها یمن انجام می‌دهند. این وحوش فقط زبان زور می‌فهمند.
سعیدی
* امیدواریم آمریکا این پیام حماس را دریافت کند:کشته شدن سه نظامی آمریکایی حاوی این پیام است که اگر کشتار بی‌گناهان در غزه متوقف نشود، آمریکا باید با همه امت اسلامی رو‌به‌رو شود.
اسدی‌راد
*طی روزهای گذشته سه کشور انگلیس، آلمان و فرانسه از روی دشمنی پرتاب ماهواره ثریا توسط ایران را محکوم کرده بودند. اگرچه وزارت امور خارجه با موضع‌گیری بهنگام خود پاسخ این گستاخی اروپایی‌ها را داد‌، اما اکنون ایران با پرتاب سه ماهواره جدید پاسخ عملی به دخالت‌های سه کشور اروپایی را به گونه‌ای داده که باید تا سال‌ها بسوزند و بسازند.
خادم
*روزنامه سازندگی در اقدامی عجیب تصویر بزرگی از رئیس‌جمهور را با تیتر رئیسی بدون رقیب در صفحه اول خود چاپ و انتخابات خبرگان در حوزه خراسان جنوبی را به دلیل رد صلاحیت چهار نامزد به تمسخر گرفته است.گردانندگان این روزنامه حتی به خود زحمت نداده‌اند تا نظر قانون را در مواردی که به تعداد کافی نامزد انتخاباتی وجود ندارد بخوانند. مطابق با قانون اگر در یک حوزه انتخابیه تعداد نامزدها به اندازه کافی و رقابتی نباشد، انتخابات در آن حوزه برگزار نشده و همزمان با اولین انتخابات سراسری و پس از ایجاد شرایط رقابتی برگزار خواهد شد.
ممتاز
* اگر بانک مرکزی به صورت هفته‌ای و روزانه سیاست‌های ارزی خودش را اعلام کند و برنامه پولی را زودتر از معاملات فردایی اعلام کند می‌تواند در قیمت ارز ثبات ایجاد نماید.
رازقی
* در این فرمـول تعیین قیمـت خودروها شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم. وقتی چیزی به ضرر مردم است باید جلوی آن گرفته شود.
قلاوند
*گویا ۹ هـزار خودرویی که طبق گفته وزیر صمت وارد کشور شده نتوانسته بازار خودرو را سر و سامان بدهد. انتظار داریم میزان این واردات به حدی باشد که باعث از بین رفتن انحصار در صنعت خودرو در کشور بشود.
مهرنما
*وقتـی ارز ۲۸ هزار و پانصد تومانی 200 قلم کالا حذف می‌شود مشخص است شاهد افزایش قیمت کالاها خواهیم بود. مبنای این تصمیم چیست؟
هنرجو
*بیش از دو دهه است در تقاطع چهارمردان و خیابان عمار یاسر قم یک ساختمان عظیم با اسکلت آهن نیمه کاره رها شده است. مشکل این مجموعه چیست و چرا حل نمی‌شود بالاخره یا اسکلت آهن‌ها را جمع کنند و یا طرح را تکمیل کنند.
متبحری
*از دادستان که دبیر سرویس اجتماعی روزنامه زنجیره‌ای شرق را به خاطر همراهی با تروریست‌ها احضار کرده است تشکر می‌کنم. امید است این رویه سرعت واکنش در‌باره تمام حامیان تروریست‌ها چه داخلی چه خارجی تسری داده شود و غیابی محاکمه شوند.
مجیدی

نام:
ایمیل:
* نظر: