kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۲۴۶۱
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵
سیدحسن خمینی:
سیدحسن خمینی خاطرنشان کرد: سه نفر آمریکایی کشته شدند، که البته کشته شدن هیچ‌ کسی در دنیا مطلوب هیچ کسی نیست، اما دنیا باید به عزا بنشیند! ۲۶ هزار نفر جلوی چشم دنیا پاره‌پاره شدند، بقیه سکوت می‌کنند و این روزگار ماست!
 
 
حجت الاسلام سیدحسن خمینی در مراسم تجدید میثاق دولت‌ با آرمان‌های امام خمینی(ره) گفت: دوستان در دولت‌ بسیار به این فرصت و  وظیفه توجه‌ داشته‌ باشند؛ امروز که‌ کار دست‌ مؤمنان است، توجه‌ به معیشت مردم و طعام مسکین بسیار بحث مهمی است.
وی گفت: همه داستان همین است؛ ایمان و درد مردم و فقر داشتن، از کنار یک دردمند به سادگی عبور نکردن؛ این را باید به یک فرهنگ تبدیل کنیم.
سیدحسن خمینی در بخشی از سخنانش با اشاره به کشته شدن سه سرباز آمریکایی در اردن خاطرنشان کرد: وای به حال کسی که ظلم کند؛ امروز نماد ظلم در جامعه ما رژیم منحوس صهیونیستی است. واقعا ملاک انسانیت در جهان تبدیل شده به اینکه نسبت به این رژیم و این غده سرطانی چگونه موضع می‌گیرند.
وی ادامه داد: سه نفر آمریکایی کشته شدند، که البته کشته شدن هیچ‌ کسی در دنیا مطلوب هیچ کسی نیست، اما دنیا باید به عزا بنشیند! ۲۶ هزار نفر جلوی چشم دنیا پاره‌پاره شدند، بقیه سکوت می‌کنند و این روزگار ماست! البته دوستان واقفند هر مسئله‌ای که بخواهد داستان رژیم صهیونیستی را به حاشیه ببرد و یک مسئله دیگری را جانشین توجه به غزه کند یک انحراف است. هیچ چیزی در ذهن جامعه جهانی نباید بتواند جای این جنایت عجیب، این نسل‌کشی (که ان‌شاءالله در دادگاه بین‌المللی ثابت شود) را بگیرد.
سیدحسن خمینی یادآور شد: اصل انقلاب برای تقابل با ستم رژیم ستم‌شاهی بوده است. حقوق را پاس نمی‌داشتند. نه ایمان به خدا داشتند و نه از عدالت بهره‌ای بردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: