kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۲۲۶۴
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸
 
روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پی انتشار خبری مبنی بر حذف معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی از چارت سازمانی این وزارتخانه جوابیه‌ای صادر کرد.
متن جوابیه وزارت ورزش به شرح زیر است:در پی انتشار خبری در برخی از رسانه‌ها مبنی بر حذف معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی از چارت سازمانی وزارت ورزش و جوانان، به استحضار می‌رساند، در حوزه برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری با توجه به ماهیت فرهنگی بودن ورزش و اهمیت این مقوله در دولت مردمی این حوزه فعالیت خود را با قوت زیر نظر معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ادامه خواهد داد.
در بخش توسعه ورزش همگانی نیز مطابق با چارت جدید سازمانی این حوزه منطبق با آیین‌نامه اجرائی قانون اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان فعالیت‌های خود را تحت عنوان معاونت توسعه ورزش همگانی با قوت پیگیری می‌کند. روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ضمن اعلام مراتب قدرشناسی از دغدغه مندی و حساسیت رسانه‌ها و کارشناسان ورزشی نسبت به دو حوزه فرهنگی و توسعه ورزش همگانی بیان می‌دارد این دو بخش کما فی السابق با جدیت در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و جامعه ورزش با تلاشی مضاعف پیگیر امور و ماموریت سازمانی مربوطه خواهند بود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: