kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۱۷۰۷
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹
دستور رئیس سازمان تعزیرات پس از بازدید میدانی:

 

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید میدانی پارکینگ یک شرکت خودروساز، دستور عرضه ۱۱هزار خودرو دناپلاس تا ۱۰ روز آینده را صادر کرد.
به گزارش سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو پس از دریافت گزارش گشت مشترک تعزیرات حکومتی درباره انبار شدن ۱۷هزار خودرو، شخصاً با حضور میدانی به بررسی وضعیت عرضه این خودروها پرداخت.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این بازدید گفت: پس از مراجعه گشت تعزیرات حکومتی، موانع تحویل این خودروها برطرف و با حل مشکل عرضه، مقرر شد ۱۱هزار خودرو تا ۱۰ روز آینده به صاحبانش تحویل داده شود.
اصانلو اظهار داشت: در بررسی فنی تخصصی مشخص می‌شود آیا شرایط واگذاری خودرو در این مدت برای خودروساز مهیا بوده است یا نه همچنین سهل‌انگاری، قصور یا تعمد این شرکت یا کم‌کاری سازمان‌های مرتبط بررسی خواهد شد.
وی با دستور ویژه به مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در پیگیری روند تحویل این خودروها، افزود: خط قرمز تعزیرات تضییع حقوق مردم است و همه خودروسازان تولید داخل و شرکت‌های مونتاژی زیر ذره‌بین تعزیرات است و به محض دریافت گزارش مردمی، رؤسای شعب آمادگی حضور میدانی و بررسی این گزارش‌ها را دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: