kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۱۶۸۸
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶
 
برنامه بازی‌های مرحله گروهی- گروه F: 
یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲
*عمان.................................................... تایلند(ساعت ۱۸- ورزشگاه عبدالله بن خلیفه)
*قرقیزستان........................................... عربستان(ساعت ۲۱- ورزشگاه احمد بن علی)
انتقاد غیرمستقیم مانچینی از تعداد زیاد بازیکنان خارجی در لیگ عربستان
سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال عربستان ابراز امیدواری کرد تیمش قهرمان جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ شود.
روبرتو مانچینی در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی عربستان در دور دوم دیدارهای مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2023 برابر قرقیزستان گفت: هر بازی سخت است و مسائل مربوط به خودش را دارد. امکان تغییر هر چیزی در طول مسابقه وجود دارد و ما باید خودمان را به‌خوبی آماده کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان افزود: در نهایت امیدوارم جام را ببریم اما این کار آسان نیست و حریفان قدرتمندی پیش‌روی ما هستند. ما وقت کافی برای آماده‌سازی نداشتیم. ببینید چه ‌کسی فکر می‌کرد ژاپن از عراق شکست بخورد و این نشان می‌دهد تیم‌های قدرتمند زیادی در آسیا وجود دارند. اگر می‌خواهیم برنده شویم و به قهرمانی برسیم، باید آمادگی خوبی داشته باشیم.
روبرتو مانچینی که تیمش در بازی نخست برابر عمان با خوش‌شانسی با نتیجه 2 بر یک پیروز شد، خاطرنشان کرد: شرایط خوبی در اردوی تیم ملی عربستان وجود دارد و می‌خواهیم با روند مثبتی پیش برویم. ما اکنون نمی‌دانیم در مرحله بعدی با چه ‌تیمی بازی خواهیم کرد، زیرا هنوز بازی دوم خود را هنوز انجام ندادیم، ما به بازی فردا فکر می‌کنیم و کاری به تیم‌های دیگر نداریم. این سرمربی ایتالیایی درباره میزان رضایت از ترکیب کنونی تیم ملی عربستان گفت: از بازیکنانم راضی هستم و دوست ندارم دیگر درباره این موضوع صحبتی کنم. بازیکنان عربستانی به‌دلیل تعداد زیاد بازیکنان خارجی در لیگ داخلی کمتر بازی می‌کنند. امیدوارم در آینده بازیکنان جوان آینده‌دار بیشتری فرصت بازی به دست آورند.
آخرین وضعیت مصدومان تیم ملی فوتبال
فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت مصدومیت شاگردان قلعه‌نویی صحبت کرد.
علیرضا شهاب فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال ایران دیروز درباره وضعیت مصدومان تیم ‌ملی گفت: مجید حسینی به دلیل درد ناحیه مچ پا از اواسط بازی با هنگ‌کنگ از بازی خارج شد که پس از بررسی‌ها مشخص شد مصدومیت او پیچ‌خوردگی خفیف است. او ادامه داد: سعی می‌کنیم با درمان سریع، ریکاوری و استراحت مناسبی که برای حسینی در نظر می‌گیریم، او را برای بازی‌های آینده در ادامه این تورنمنت آماده کنیم. فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت مصدومیت مهدی ترابی و شجاع خلیل‌زاده نیز گفت: هر دو این عزیزان شرایط خوبی دارند و در بازی‌های آینده می‌توانند به تیم کمک کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: