kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۱۱۳۶
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴
 
 
 
فرمانده‌کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر اهتمام جدی پلیس برای برخورد قاطعانه با سرقت‌ها خبر داد و گفت: مالخرها دیگر آرامش نخواهند داشت.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان در سفر به استان خراسان رضوی از نمایشگاه کشفیات یک‌هزار گوشی تلفن همراه سرقتی پلیس مشهد در اجرای طرح اقتدار بازدید کرد و پس از گفت‌وگو با عاملان سرقت‌ها و مالخران اظهار داشت: امروز شاهد بودیم بعضی از این سارقان حداقل روزی 5 تا 6 سرقت گوشی تلفن همراه داشتند، این به آن معنی است گویا آن چیزی که برای سارقان تمامی ندارد ادامه سرقت‌هاست.
رادان افزود: ما امسال را سال سختی برای مالخران اموال مسروقه اعلام کرده‌ایم و در همه استان‌ها کار اطلاعاتی و برخورد قاطعانه برای دستگیری سارقان و مالخران و برخورد قضائی قاطعانه با آنها صورت گرفته است و ادامه می‌یابد.
وی ادامه داد: توجه به دو نکته ضروری است؛‌ نکته اول این که مردم عزیز مراقبت بیشتری داشته باشند و اسباب و موقعیت برای سرقت را از سارقان بگیرند و نکته دوم تداوم و قاطعیت برخورد با مالخران است.
فرمانده‌کل فراجا گفت: به مردم عزیز قول دادیم در بحث سرقت و معتادان متجاهر کاری کنیم دغدغه آنها کمتر شود و به‌زودی طرح کنترل الکترونیکی سارقان سابقه‌دار را با موافقت رئیس قوه قضائیه و دادستانی‌کل آغاز خواهیم کرد.
رادان تأکید کرد: در آینده نزدیک سارقانی که بیش از چهار مورد محکومیت کیفری دارند و جزو سارقان سابقه‌دار هستند تحت کنترل الکترونیکی قرار می‌گیرند و اهتمام فراجا در این مأموریت جدی است. این طرح در سه استان آغاز و پس از آن در سراسر کشور اجرائی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: