kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۰۹۶۲
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰

 

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با آرزوی موفقیت برای تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا روی استفاده از فناوری در این دوره از رقابت‌ها تاکید کرد.
در آستانه شروع جام ملت‌های آسیا در قطر، شیخ سلمان بن ابراهیم آل‌خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای ۲۴ تیم حاضر در این رقابت‌ها آرزوی موفقیت کرد.
شیخ‌ سلمان گفت: می‌دانم تیم‌ها، بازیکنان ما و صدها میلیون هوادار پرشور در سراسر جهان مشتاقانه منتظر شروع این رقابت‌ها هستند. من از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تیم‌ها، بازیکنان و مسئولانمان آرزوی موفقیت می‌کنم و مطمئنم شاهد نمایش‌های الهام‌بخشی خواهیم بود که پیشرفت روزافزون فوتبال آسیا را نشان خواهد
داد.
شیخ‌ سلمان از این فرصت استفاده کرد و درباره توانایی‌های اتحادیه فوتبال قطر و کمیته سازماندهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ صحبت کرد و گفت: ما قبلا به دنیا نشان دادیم که آماده برگزاری تورنمنت‌های بزرگ هستیم و البته بسیاری از این کارها به لطف دوستان عزیزمان در اتحادیه فوتبال قطر و کمیته سازماندهی امکان‌پذیر شده است. بیش از یک سال پیش، قطر میزبان بزرگ‌ترین جام جهانی فوتبال بود و اکنون صحنه برای بزرگ‌ترین جام ملت‌های آسیا آماده شده است.
قرار است از فناوری نیمه‌خودکار آفساید (SAOT) و کمک‌داور ویدیویی (VAR) در تمامی ۵۱ مسابقه برای اولین‌بار استفاده شود. همچنین برای اولین‌بار از داوران زن برای این مسابقات دعوت شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: