kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۰۸۱۶
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۲

 

یزد- خبرنگار کیهان:
دکتر عسکری‌زاده قائم‌مقام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفت‌و‌گو‌یی اظهار داشت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو همواره تلاش کرده است با نگاه توسعه پایدار و متوازن به فعالیت‌های تولیدی خود بنگرد، از این رو توانسته است علاوه‌بر تکمیل زنجیره تولید محصولات فولادی در جهت تامین زیرساخت‌های ضروری توسعه از جمله آب، برق، جاده و حمل‌ونقل نیز اقدامات مؤثری به عمل آورد.
وی تصریح کرد: در چند سال گذشته، تامین پایدار سنگ آهن به یکی از معضلات و گلوگاه‌های تحقق اهداف و برنامه‌های توسعه و تولید صنعت فولاد کشور مبدل شده است. از این رو شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با سرمایه‌گذاری در توسعه اکتشافات و بهره‌برداری از معادن منطقه در مسیر توسعه بخش معدن و سپس حلقه‌های زنجیره فولاد گام برداشت.
وی افزود: از طرفی سرمایه‌گذاری‌های شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در توسعه متوازن حلقه‌های زنجیره، موجب شده است تا این شرکت با کمترین دغدغه و چالشی، روند تولید فولاد را دنبال کند و در زمره سودآورترین شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی کشور قرار بگیرد. با این حال، در چند سال اخیر، اغلب شرکت‌های فعال در زنجیره فولاد، با ریسک‌ها و عدم قطعیت‌هایی در ابعاد کلان مواجه شده‌اند که سودآوری آن‌ها را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: