kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۰۷۱۹
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵
 
تکلیف گل‌محمدی امروز مشخص می‌شود
مدیرعامل پرسپولیس از روشن شدن تکلیف ادامه همکاری با یحیی گل‌محمدی خبر داد.
رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس درباره وضعیت ادامه همکاری با یحیی گل‌محمدی، سرمربی این تیم اظهار کرد: آقای گل‌محمدی احوالات مساعدی برای مربی‌گری ندارد و تا فردا(امروز) تکلیف او مشخص می‌شود. او در پاسخ به این سؤال که چه گزینه‌هایی برای جایگزینی گل‌محمدی در نظر دارد؟ گفت: درست نیست تا زمانی که تکلیف آقای گل‌محمدی روشن نشده راجع به افراد دیگر صحبت کنیم.
 استقلال در کیش اردو می‌زند
دور جدید تمرینات استقلال برای حضور در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر از ۲۳ دی آغاز خواهد شد.
قرار است در فاصله موجود تا شروع دوباره تمرینات استقلال، مدیریت باشگاه بازیکنان مورد کادر فنی نیاز را جذب کند تا با هماهنگی‌های به عمل آمده، آبی‌پوشان اردویی را در داخل کشور برپا کنند. دور جدید تمرینات استقلال برای حضور در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر از ۲۳ دی آغاز خواهد شد.
رافائل سیلوا مدافع جدید استقلال نیز با شروع دور جدید تمرینات به تیم اضافه خواهد شد.
تغییرات بزرگ در هیئت ‌مدیره استقلال
چهره شاخص مدیریت استقلال در دهه هفتاد بار دیگر وارد هیئت‌مدیره باشگاه استقلال می‌شود.
هیئت‌مدیره باشگاه استقلال صبح دیروز با تغییراتی بزرگ همراه شد و یکی از شاخص‌ترین مدیران دهه‌های اخیر باشگاه استقلال بار دیگر به جمع آبی‌ها بازمی‌گردد.
صحبت از علی آقامحمدی، رئیس هیئت ‌مدیره و مدیرعامل سابق استقلال در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد است. عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام که شنیده‌ها حاکی از حضور دوباره او در هیئت‌مدیره استقلال و طبعا ریاست او است.
یک قهرمانی و نایب‌قهرمانی در آسیا و چند قهرمانی داخلی حاصل دوران حضور این مدیر باسابقه در باشگاه استقلال است که مذاکرات وزارت ورزش با او جواب داده و در آستانه واگذاری باشگاه به بخش خصوصی به منظور سروسامان دادن به مشکلات بی‌پایان استقلال در سال‌های اخیر وارد ترکیب هیئت ‌مدیره شد.
از طرف دیگر خروج علیرضا خانی، عضو کنونی هیئت‌مدیره که اختلافات آشکاری با سایر اعضا در مدت حضورش داشته، قطعی است تا ترکیب هیئت‌مدیره استقلال کاملا دگرگون شود.
به جز آقامحمدی یک عضو ورزشی دیگر نیز به هیئت‌مدیره استقلال اضافه خواهد شد که گفته می‌شود کاظم اولیایی است البته ممکن است وزارت ورزش نفرات دیگری را برای این سمت در نظر گرفته باشد.
 برگزاری اردوی نساجی در کشور ترکیه
سرمربی اسپانیایی نساجی مازندران روز جمعه وارد تهران خواهد شد.
آلکاراس سرمربی اسپانیایی نساجی مازندران روز جمعه وارد تهران خواهد شد تا دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر از شنبه هفته آینده در تهران استارت بخورد.
طبق هماهنگی‌های به عمل آمده کاروان نساجی برای برپایی اردویی 
۱۲ روزه ۲۸ دی ماه عازم کشور ترکیه خواهد شد تا ۲ بازی دوستانه را در آنجا برگزار کند. نساجی در اولین بازی دور برگشت لیگ برتر در تهران میزبان پیکان خواهد بود.
 ژاپن به دنبال قهرمانی جام ملت‌هاست
سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن تاکید کرد تیمش به دنبال قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست.
تیم ملی فوتبال ژاپن یکی از تیم‌های شرکت‌کننده در جام ملت‌های آسیاست که شانس بسیار بالایی برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت بزرگ دارد. تقریبا همه پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که ژاپن بیشترین شانس را برای قهرمانی در قطر دارد.
هاجیمه موریاسو، سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن، درباره شانس‌های قهرمانی در جام ملت‌های آسیا گفت: همه پیش‌بینی‌ها ژاپن را به عنوان شانس قهرمانی معرفی می‌کنند. به نظرم رقابت برای کسب عنوان قهرمانی فشرده خواهد بود. ما هم به دنبال قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.
او ادامه داد: به نظرم تیم‌هایی که در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور داشتند، بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا دارند. آنها بازیکنان شاخصی در ترکیبشان دارند و این باعث می‌شود تا رقابت بسیار شدید باشد. ژاپن در دور قبل جام ملت‌های آسیا به فینال راه پیدا کرد اما برابر قطر شکست خورد. این تیم در مرحله گروهی رقابت‌های پیش رو با تیم‌های عراق، اندونزی و ویتنام هم‌گروه است.
 سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل اخراج شد
فدراسیون فوتبال برزیل از پایان همکاری با سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.
فدراسیون فوتبال برزیل فوتبال تصمیم گرفت فرناندو دینیز را از سمتش برکنار کند. ادنالدو رودریگز، رئیس فدراسیون فوتبال برزیل، این تصمیم را یک روز پس از بازگشت به سمتش با دستور دادگاه عالی فدرال گرفت.
فرناندو دینیز ژوئیه گذشته به صورت موقت هدایت تیم ملی فوتبال برزیل را بر عهده گرفت و بسیار امیدوار بود بتواند به عنوان سرمربی قطعی سلسائو انتخاب شود و این تیم را در کوپاآمه‌ریکا هدایت کند ولی در ادامه نتوانست نتایج خوبی را به دست آورد. تیم ملی فوتبال برزیل با هدایت دینیز در شش باری که به میدان رفت سه شکست را پذیرا شد و تنها دو پیروزی را کسب کرد و همین کافی بود تا از کار برکنار شود. طبق اعلام روزنامه گلوبو اسپورت قرار است که دوریوال جونیور، سرمربی سائوپائولو، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال برزیل انتخاب شود و هدایت این تیم را در کوپاآمه‌ریکا بر عهده بگیرد. فدراسیون فوتبال برزیل بسیار امیدوار بود که کارلو آنچلوتی را به جدایی از رئال مادرید و بر عهده گرفتن هدایت طلایی‌پوشان متقاعد کند ولی این سرمربی ایتالیایی تصمیم به ماندن در رئال مادرید گرفت و قراردادش را تمدید کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: