kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۰۲۵۶
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۱
امیرعبداللهیان در حاشیه آیین گرامیداشت شهید سید رضی موسوی:
وزیر امور خارجه گفت: اقدامی که اسرائیل درباره سید رضی انجام داد از عصبانیت بود که در شکست‌های سیاسی، نظامی و امنیتی متوجه آنها شده بود که این موضوع در دنیا ثبت شده و همه استراتژیست‌های نظامی بر آن تاکید دارند.
 
حسین امیرعبداللیهان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در حاشیه آیین گرامیداشت شهید سید رضی موسوی که در حسینیه حضرت فاطمه الزهرا (س) پادگان ولی‌عصر برگزار شد، گفت: شهید سید رضی موسوی یکی از بهترین‌ها بود و من در همه سفرها به سوریه سال‌های متمادی با او ارتباط و آشنایی داشتم و شاهد بودم که ایشان صادقانه و مخلصانه برای تامین حداکثری امنیت ملی و منطقه در مبارزه با تروریسم و صهیونیسم تلاش می‌کردند.
امیر عبداللهیان با بیان اینکه تردید نکنید مسیر و راه سید رضی ادامه پیدا می‌کند، اظهار داشت: رژیم جنایتکار صهیونیستی او را با روش ناجوانمردانه ترور کرد، اما این ترور چیزی از اهداف جمهوری اسلامی ایران برای تامین حداکثری امنیت در منطقه و کشورمان نخواهد کاست بلکه ما را در این مسیر مصمم‌تر خواهد کرد.
وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی در بیش از ۸۰ روز گذشته دو شکست را متحمل شده است؛ شکست اول روز هفتم اکتبر بود در این روز اسرائیل در بُعد سیاسی و امنیتی به تمام معنا فروریخت و شکست دوم نیز ۸۰ روز گذشته با مقاومت غزه در ابعاد نظامی فروریخت.
به گزارش ایرنا، وزیر امور خارجه خاطرنشان کرد: اقدامی که اسرائیل درباره سید رضی انجام داد از عصبانیت بود که در شکست‌های سیاسی، نظامی و امنیتی متوجه آنها شده بود که این موضوع در دنیا ثبت شده است و همه استراتژیست‌های نظامی بر آن تاکید دارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: