kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۰۱۸۳
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱
 
 
مدیر رادیو مقاومت گفت: فعالان رسانه و همه علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های جذاب رسانه‌ای خود را به درگاه معرفی شده ارسال و در نخستین رویداد ایده‌پردازی با محوریت غزه شرکت کنند.
رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیر رادیو مقاومت، گفت: شورای سردبیری رادیو مقاومت در کنار برنامه‌سازی و اهمیت تولید محتوا در این فضا، به منظور ارتباط بیشتر و تعامل با مخاطبان و علاقه‌مندان به حوزه رسانه در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی، با همکاری شبکه اینترنتی فلسطین و مشارکت تمامی شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی اقدام به برگزاری رویداد ایده‌پردازی غزه کرده است. این اقدام رسانه‌ای می‌تواند یک عزم ملی و حرکت بین‌المللی را رقم بزند.
وی افزود: رسانه موظف است جنایات 75 ساله رژیم صهیونیستی در فلسطین، جنایات جنگی کنونی آمریکا و صهیونیسم در باریکه غزه را مورد مداقه برنامه‌سازی قرار دهد و ما نیز در کنار رسالت برنامه‌سازی فرصتی را برای مشارکت و همراهی بیشتر فراهم کردیم تا هر مخاطبی، خود یک برنامه‌ساز این حوزه باشد، رویداد ایده‌پردازی غزه با شعار(سهم هر ایرانی، یک ایده رسانه‌ای) فعالیت می‌کند، از این‌رو در 5 کلان موضوع از مخاطبان جهت دریافت ایده‌ها و طرح‌های خود در موضوع غزه دعوت به عمل می‌آوریم؛ کودکان غزه‌، حقوق بشر، نسل‌کشی، جنگ رسانه‌ای شناختی و زنان در غزه عنوان موضوعاتی است که با توجه به آن منتظر دریافت طرح‌های علاقه‌مندان به این حوزه هستیم.
مدیر رادیو مقاومت تأکید کرد: ایده‌پردازان محترم با ثبت ایده‌های خود در سامانه samat.iriborg.ir می‌توانند حق مالکیت معنوی آن‌‌ها را برای خود رسمیت ببخشند. همچنین ایده‌های ثبت شده در صورت برخورداری از کیفیت و استانداردهای حرفه‌ای تا رسیدن به مرحله تولید، مورد حمایت قرار می‌گیرند و با نام صاحب ایده در رسانه پخش خواهند شد.
گفتنی است، پویش رویداد ایده‌پردازی غزه درحال برگزاری است و علاقه‌مندان تا ۱۳ دی فرصت دارند ایده خود را در سامانه سمات ثبت کنند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: