kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۹۰۲۲
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۹
دارنده دو مدال طلای جهان پس از ماه‌ها دوری از کشتی در حالی که خود را آماده حضور در رقابت‌های مرحله نخست انتخابی تیم ملی می‌کرد، بار دیگر در تمرین‌ها دچار آسیب‌ شد.

کامران قاسمپور چند ماه پیش حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را به علت پارگی کشاله ران از دست داد. او در شرایطی که قصد داشت در رقابت‌های قهرمانی ایران به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی در وزن ۹۷ کیلوگرم به میدان برود و کارش را برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در المپیک ۲۰۲۴ پاریس آغاز کند، در جریان تمرین بار دیگر دچار آسیب‌دیدگی از همان ناحیه شد و نتوانست به تمریناتش ادامه بدهد.
قاسمپور پس از این اتفاق از پای خود MRI گرفت و برخی شنیده‌ها حاکی است، بار دیگر از ناحیه کشاله ران دچار پارگی شده است و او احتمالا حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور را از دست بدهد. قاسمپور برای مشخص‌شدن وضعیتش راهی تهران شده و قرار است فردا دوشنبه توسط دکتر کیهانی مورد معاینه قرار گیرد تا وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش مشخص شود. تنها در صورتی که دکتر کیهانی آسیب‌دیدگی کشتی‌گیری را تایید کند او می‌تواند مجوز غیبت در رقابت‌های قهرمانی کشور را دریافت کند،‌ در غیر این صورت فدراسیون کشتی صراحتا اعلام کرده هیچ کشتی‌گیری حق غیبت در این رقابت‌ها را ندارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: