kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۸۶۶۳
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۳
 
* ملت فلسطین فرصت‌سازی از دل تهدیدها را به تجربه آموخته است و امروز با عملیات «طوفان الاقصی» خود الگوی الهام‌بخش برای جهانیان شده است.
مرجانی
* متولیان امر انتخابات چه دولت و چه مجلس و شورای محترم نگهبان در همه انتخابات به این توصیه‌های دلسوزانه امام راحل دقت نمایند؛ ««آنهائی که در خانه‌های مجلل، راحت و بی‌درد آرمیده‌اند و فارغ از همه رنج‌ها و مصیبت‌های جان فرسای ستون محکم انقلاب و پا برهنه‌های محروم، تنها ناظر حوادث بوده‌اند و حتی از دور هم  دستی بر آتش نگرفته‌اند، نباید به مسئولیت‌های کلیدی تکیه کنند که اگر به آنجا راه پیدا کنند، چه بسا انقلاب را یک شبه بفروشند» صحیفه‌ نور ج۲۰، ص ۳۳۳
مروتی
* یمنی‌ها تا همین چندسال قبل توسط بیشتر کشورهای عربی به رهبری عربستان تحریم و درگیر جنگ بودند. حالا اما بیشتر مردم منطقه به شجاعت آنان غبطه می‌خورند. خداوند بر عزتشان بیفزاید که مردانه به حمایت از غزه و مقابله با رژیم کودک‌کش ادامه می‌دهند.
بهروزی
* خداوند بر درجات شهید عزیز تهرانی مقدم و ‌همرزمانشان بیفزاید که اولین موشک بالستیک ساخت ایران را در ۱۰ آذر ۱۳۶۶ آزمایش کردند . از آن روز ۳۵ سال می‌گذرد و امروز موشک‌های ایران قلب رژیم کودک‌کش را نشانه می‌روند! 
سبحانی
*برخی بدون علم و آگاهی ادعا می‌کنند که این دولت هم با دولت قبلی فرقی نکرده است. تورم و گرانی که هست ! اما اگر به واقعیت‌ها بنگرند متوجه می‌شوند که اگر این دولت مستقر نمی‌شد طبق اظهارنظر بانک مرکزی در سال 1400 در هیئت دولتی که فقط رئیس‌جمهور دکتر رئیسی است و اعضای دولت همان دولت قبلی هستند، تورم 59 و 3دهم درصد یک رکورد مزمن و ریشه‌دار با خلق پول به سمت تورم 100درصدی می‌رود. ولی دولت سیزدهم با تلاش‌های داخلی و بین‌المللی نه تنها جلوی تورم 100درصدی را گرفت بلکه تورم حدود 60درصدی را به کمتر از 40درصد رساند. منصفانه قضاوت کنیم.
شیخ‌الاسلام
* جریمه تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند به پرداخت ۲۹ هزار یورو‌، به جرم حمایت از مردم ستمدیده فلسطین آن هم برای سومین‌بار با حکم اتحادیه فوتبال اروپا یوفا، بار دیگر ثابت کرد آزادی بیان در غرب دروغی بیش نیست. در این دو ماه به اندازه دویست سال از غرب دروغ، ریاکاری، استاندارد دوگانه و توحش دیدیم و شنیدیم.
مختاری
* طی 18 سال گذشته مترو پرند فقط 30 درصد پیشرفت کرده بود و دولت سیزدهم با ورود به این پروژه در دو سال آن را تکمیل کرد و تحویل مردم پرند داد. بله ، فرق دارد چه کسی رئیس‌جمهور باشد.
آزاد
* با توجه به شهادت دوتن از سرداران سپاه اسلام در سوریه توسط رژیم وحشی و جنایتکار صهیونیستی و اینکه امام خامنه‌ای عزیز فرمودند زمان بزن در رو تمام شده است، از برادران معظم سپاه قدس درخواست می‌شود پاسخ درخور شأنی به این ددمنشی صهیونیست‌ها داده شود.
محمودی
* باید به فرماني كه رسانه‌هاي دشمن روي آن متمركز هستند و همه روزه از سوي ارتش رسانه‌اي ناتو در لندن، واشنگتن، پاريس و تل‌آويو و... روي آن كار مي‌شود، دقت كنيم: «پيشرفت‌هاي ايران را مخفي كنيد، اگر حکومت ايران به سمت مبارزه با فساد رفت ، آن‌ را به همه مسئولين نظام تسري دهيد و روي اين مسئله مدام تمركز كنيد، مردم را از بهتر شدن اوضاع نااميد كنيد، دنبال ترويج و تبليغ آدم ناكارآمد و بي‌عرضه در انتخابات باشيد، تا ثابت شود نظام ناكارآمد است، به چهره قهرمانان‌، پاكان و پهلوانان عرصه سياست و خدمت به كشور لجن بپاشيد نگذاريد آنها به عنوان اسوه به جامعه معرفي شوند. و...» اجازه ندهیم دشمنان داخلی و خارجی آینده نظام و ملت بزرگ ایران اسلامی را با تحقق اهداف خود تحت‌الشعاع قرار دهند.
مفاخری
*وقتی که آن دختر اسرائیلی  همراه با سگ خانگی‌اش از سوی رزمندگان مقاومت فلسطین آزاد شد بازتاب رسانه‌ای آن از شلیک موشک و راکت به مراتب برای صهیونیست‌ها گران‌‌تر تمام شد.
محمدی
* از دولت خدمتگزار بابت اهتمام ویژه در روند تکمیل 70 درصدی مترو پرند تقدیر و تشکر می‌کنیم. به نظر می‌رسد اگر دولتی مثل دولت گذشته بر سرکار می‌آمد قطعا مردم پرند تا سال‌های آینده از این نعمت برخوردار نمی‌شدند. عصبانیت غربگراها هم از  انعکاس آن به خاطر کاهش قیمت مسکن در آینده و پس ازاین افتتاح ها است .
مجیدی، رحیمی و ابراهیمی و...
* اعتراف مصی پولینژاد به تحقیر شدنش توسط مقامات غربی و اینکه دیگر حاضر نیستند با او دیدار کنند، حاکی از این است که وی برای غرب یک مهره سوخته شده و به او مثل یک تفاله برانداز نگاه می‌کنند!
شرفی
* به دلیل اهمیتِ مسئله شبکه ملی اطلاعات و همچنین حفاظت از مردم در سکوها و سایت‌‌های خارجی که انواع و اقسام کلاهبرداری‌ها، رذالت‌ها، دروغ‌ها و تحریف‌ها در آن وجود دارد؛ از متولیان امر درخواست می‌شود راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به سرعت صورت گیرد و روند کار تسریع شود.
حقگو
* کمبود بنزین و نیاز به واردات بنزین تبعات ناخوشایندی  برای کشور دارد. مسئولان امر باید راه‌حل مؤثری را برای برون‌رفت از آن اتخاذ نمایند. 
7250---0919
* از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست می‌شود دریافت ماليات از مزايای رفاهی كارگران و كارمندان را حذف نمایند.
تدینی
* با توجه به این که همه بازنشستگان برای پاداش پایان خدمت برنامه‌ریزی کرده‌اند، و با توجه به وضعیت تورم و کاهش ارزش پول ملی، لطفا نسبت به واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان اهتمام ورزید . 
  یک فرهنگی 
* با توجه به اینکه شاهد تبلیغات سنگین و ترویج بی‌بندوباری و آلوده کردن جوانان از طریق شبکه‌های مجازی هستیم ، لازم است قوه قضائیه به نحو مقتضی در این زمینه ورود کند و کسانی که حتی در خارج از ایران (از قبیل تتلو، ساسی مانکن و....) اقدام به تولید محتوای ضداخلاقی برای جامعه ایران می‌کنند را از‌ طریق قانون جلب کنند و به مجازات برساند.
سجادی
* داشتن مدیرکل در وزارت بهداشت از مهم‌ترین‌ مطالبه ماماهای کشور است، اگر این خواسته تحقق پیدا کند مشکلات ماماها در نظام سلامت حل خواهد شد چرا که ما در بخش آموزش، بهداشت و درمان کار می‌کنیم ولی مدیرکل و متولی در وزارتخانه نداریم.
فرزانه
* با گسترش بی‌رویه صنایع و کارخانه‌ها و عدم نظارت درست بر فعالیت آنها‌، هوای دو شهرستان اردکان و میبد از هوای بقیه شهرستان‌های یزد به شدت آلوده‌تر شده است و فاجعه‌بارتر از آن، اینکه هوای این دو شهرستان کوچک، از هوای کلانشهرهای تهران، مشهد، اصفهان و... نیز آلوده‌تر است. مردم اردکان و میبد خواستار توقف گسترش و تأسیس فازهای جدید صنایع و نظارت صددرصدی محیط زیست کشور بر روی فعالیت آلاینده آنها هستند.
جمعی از اهالی میبد و اردکان
* دانش‌آموزان مشهدی به نمایندگی‌ از همه‌ دانش‌آموزان ایرانی در نامه‌ای خطاب به جوانان غزه به سه زبان زنده‌ دنیا اعلام کردند تا روز رهایی در کنار شما هستیم. خداوند این آینده‌سازان را موفق و مؤید بدارد.
مقدادی 
*این درسـت نیست که برای اعطای یـک وام 20 میلیون تومانی که در این زمانه پولی به حساب نمی‌آید‌، متقاضی بایـد در 2 سال گذشـته از تسهیلات بانکی استفاده نکرده باشـد. این سـنگ اندازی‌ها برای چیست؟ این مبلغ مختصر وام که نباید این همه دنگ‌و‌فنگ داشته باشد.
وطنخواه 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: