kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۸۱۲۵
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶
 
روابط عمومی شرکت متروی تهران و حومه در مورد خبر زمان افتتاح مترو پرند اعلام کرد: آنچه بیان شد لزوما به معنای بهره‌برداری از مترو پرند در روز پنجشنبه این هفته نیست.
به گزارش روابط عمومی شرکت مترو تهران و حومه، محسن هرمزی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در توضیح خبر منتشره از سوی رسانه‌ها مبنی بر افتتاح ایستگاه مترو پرند در روز پنجشنبه هفته جاری و توضیحات خود پیرامون آخرین وضعیت این پروژه در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: آنچه در جلسه صبح روز یکشنبه 5 آذر ماه خطاب به اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران عنوان کردم، این بود که آمادگی بهره‌برداری از ایستگاه مترو پرند حتی برای پنجشنبه هفته جاری هم وجود دارد و مقدمات و پیش‌نیازهای افتتاح پروژه تکمیل شده است. هرمزی افزود: منتهی برگزاری مراسم بهره‌برداری از این ایستگاه و 19 کیلومتر مسیر ریلی احداث شده مستلزم انجام برخی هماهنگی‌های نهائی است و درصدد هستیم بهترین زمان ممکن را با توجه به جمیع جهات برای افتتاح این پروژه که 18 سال از تاریخ شروع مطالعات آن می‌گذرد، تعیین کنیم. در واقع آنچه بیان شد، لزوما به معنای بهره‌برداری از مترو پرند در روز پنجشنبه این هفته نیست و باید با دستگاه‌های اجرائی دیگر هم هماهنگی نهائی صورت پذیرد.
گفتنی است، معاون حمل‌ونقل شهرداری تهران روز یکشنبه در صحن علنی از افتتاح ایستگاه مترو پرند در پنجشنبه هفته جاری خبر داده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: