kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۳۸۶۹
تاریخ انتشار : ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰

 

صحنه‌های براندازسوز!
احمد قصری با انتشار این تصاویر از شادمانی ملی‌پوش کشورمان پس از نایب قهرمانی در بازی‌های آسیایی نوشت: «مهدی الفتی بعد از کسب اولین مدال ژیمناستیک ایران در بازی‌های آسیایی و از این سجده‌های برانداز سوز».
آمار تاسف‌بار وضعیت زنان در آمریکا
انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده: «مهمان نشست حقوق بشر آمریکایی با محوریت زنان و کودکان، در شیراز بودم. عدم امنیت زنان در آمریکا در حیطه‌های گوناگون از جمله امنیت اخلاقی، مشتی است نمونه خروار؛ در این نشست به نظرسنجی ملی دانشگاه کویینی‌پیاک آمریکا ‌اشاره کردم که در آنجا ۶۰ درصد زنان آمریکا ابراز می‌دارند که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند و ۸۹ درصد ایشان، به آزار جنسی به عنوان یکی از مسائل مهم‌اشاره کردند.»
این خبر رو شنیدی؟
کاربری نوشت: «باشه محيط زيست نابود شد، خليج فارس هم خشك شده، همه خاك كوير رو هم دادن به چين. ولي چيزي در مورد اين خبر شنيدي؟ بر اساس اعلام ICID، ايران برترين كشور جهان در توسعه شبكه آبياري شد. »
کینه یا نفهمی؟
عبدالرضا‌ هادیزاده: «رسانه‌های خارجی همه در حال صحبت در مورد قدرت فضائی ایران هستند اما روزنامه‌های اصلاح‌طلب هیچ کدام[برخی] به پرتاب موفق ماهواره نور در روز گذشته‌اشاره نکردند؛ از قدرت میدان کینه دارند یا اهمیت موضوع را نمی‌فهمند؟»
شیادی به سبک براندازان!
کاربری با انتشار تصویر فراخوان نوشت: «براندازان خارج‌نشین در جدیدترین حرکت برای خالی کردن جیب براندازای احمق، یه راهپیمایی ۵ کیلومتری راه‌انداختن که برای شرکت کردن باید پول بدی! زن، زندگی، آزادی برای هر کی نون نداشت برای اینا خوب پولی داشت».
بانوان پر افتخار ایران
محمداکبرزاده: «تا پایان روز چهارم بازی‌های آسیایی از مجموع ۱۴ مدال کاروان ایران، ۷ مدال توسط خانم‌ها به دست آمده‌؛ ادامه این روند و حمایت‌های جدی‌تر از ورزش بانوان، نوید المپیک‌های پر مدال برای ایران می‌دهد.»
شبه روشنفکران پاسخ دهند
وحید یامین پور: «عربستان تا امروز وارد جدول مدال‌ها نشده؛ ۲۴ تا کشور تا امروز حداقل یک مدال رو آوردن. شبه روشنفکرهایی که کارشان تحقیر ایرانه بفرمایند چطور چند روز پیش فقط آماده خوری عربستان با خریدن امثال رونالدو رو شاخص پیشرفت معرفی می‌کردن؟»
نفرت پراکنی ممنوع
حاتم ابتسام: «بحث کثرت مهاجران افغانستانی به کنار اما این نفرت‌پراکنی و اصرار روی زیادت افغانستانی‌ها، خشم اجتماعی رو متراکم می‌کنه و بعید نیست شاهد خشونت‌های کلامی و نزاع‌های خیابانی مردم با افغانستانی‌ها باشیم. باید چاره کرد، نه نفرت‌پراکنی.»
بزرگنمایی
مرتضی غرقی: «این روزها گفته می‌شود مهاجرین افغان تهدید جدی هستند، به نظر می‌رسد این اخبار بزرگنمایی شده، فکر می‌کنم اگر بتوانیم مهاجرین را مدیریت کنیم و در حوزه کشاورزی‌،صنعت و ساخت و ساز از آنها استفاده کنیم می‌تواندبه فرصت تبدیل شود.کاری که آلمانها و دیگر کشورهای اروپایی می‌کنند.»

نام:
ایمیل:
* نظر: