kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۷

 

* کیومرث‌ هاشمی سرپرست وزارت ورزش به همراه مناف ‌هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، از اردوی آماده‌‌سازی تیم ملی شمشیربازی برای حضور در بازی‌های آسیایی‌هانگژو بازدید کردند. در این دیدار کیومرث ‌هاشمی گفت: هدف ما در وهله اول این است نماینده شایسته‌ای در بازی‌های آسیایی باشیم. با توجه به نگاه فرهنگی که در ایران است، نماینده شایسته‌ای باشید. مدال‌آوری برای ما اهمیت دارد. در ورزش برد و باخت هست و مهم تلاش شماست. تجربه خیلی مهم است و می‌تواند به کمک کادر فنی و ورزشکاران بیاید و ‌اشتباهاتی که اگر در بازی‌های آسیایی قبلی بوده است، تکرار نشود. خوشحالم آقای پورسلمان روند کار را مثبت ارزیابی کرد. توان کسب مدال در شما وجود دارد.
* اتحادیه جهانی کشتی از محمدابراهیم امامی، رئیس‌اسبق کمیسیون داوران فدراسیون کشتی و داور بین‌المللی افتخاری ایران، دعوت کرد تا به منظور تقدیر در رقابت‌های جهانی صربستان حضور یابد. بر این اساس امامی با هزینه اتحادیه جهانی کشتی ۳۰ شهریور راهی بلگراد خواهد شد تا در این مراسم شرکت کند.
* با درخواست دو رکابزن تیم ملی دوچرخه‌سواری و مساعدت رئیس‌فدراسیون دوچرخه‌سواری تجهیزات لازم جهت استفاده فرانک پرتو آذر و علی لبیب در بازی‌های آسیایی‌هانگژو خریداری و در اختیار این دو نماینده کشورمان قرار گرفت. همچنین تجهیزات محمد دلیر و رضا رشنو دو نماینده پارالمپیکی ایران نیز خریداری شد تا مشکل دوچرخه ورزشکاران اعزامی به ‌هانگژو برطرف شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: