kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۸۹۳
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳
 
 
گروه بحران‌‌سازی یا حل بحران؟
 عطیه نجاری: «نکته‌سنجی آقا در استفاده از لفظ «گروه‌بحران» که تا امروز همیشه در استخدام گروه‌های به‌ظاهر دلسوز برای حل بحران‌های جهانی بوده قابل تحسینه و نشون میده کارکرد این گروه‌ها بیشتر «بحران‌‌سازی» بوده تا حل بحران»
لزوم توجه به نقاط بحران
 سیدپویان حسین‌پور: «رهبری در دیدار جمعی از مردم استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی، به وجود یک گروه بحران در آمریکا‌ اشاره کردند که وظیفه‌اش تمرکز بر شناسایی و تحریک نقاط مستعد برای ایجاد بحران است. گسل‌های قومیتی و مذهبی از جمله این نقاط است که احتمالا مبنای آشوب‌های بعدی در ایران باشد.»
قابی که دشمن دوست ندارد
 ایمان ملکوتی با انتشار تصویری از حاشیه دیدار رهبر انقلاب با جمعی از مردم سیستان و بلوچستان نوشت: «قابی که دشمن نمیخواد ببینه!»
خاص‌ترین میهمان رهبر انقلاب
 کاربری با انتشار تصویر این بانوی اهل سیستان و بلوچستان در دیدار با رهبر معظم انقلاب، نوشت: «رهبر ایران میهمان‌های زیادی در این سالها داشته، از پوتین تا فیدل کاسترو، اما خاص‌ترین میهمان رهبر ایران در تمام طول تاریخ ایشان هستند، بانویی از سیستان و بلوچستان؛ دیدار امروز محشر بود، بیانات محشرتر. صریح و بی‌تعارف: هوشیار باشید، آرزو دارند ایران در وضعیتی شبیه به سوریه و یمن باشد.»
مردی که به آرزویش رسید
 
 مجید بامری با انتشار تصویر این مرد بلوچ در دیدار با رهبر معظم انقلاب نوشت: «صفر سالاری، بزرگ‌مرد بلوچ که چندی قبل گفته بود آرزوی دیدار با امام خامنه‌ای عزیز رو داره، امروز به آرزوش رسید...»
باید از دفتر کار دل کند...
 کاربری با انتشار تصاویری از رئیس‌جمهور در حاشیه افتتاح طرح‌های اقتصادی نوشت: «نرخ رشد نقدینگی تو ۴٨ ماه اخیر به پایین‌ترین میزان و در ١٢ ماهه اخیر منتهی به مرداد ١۴٠٢ به ٢۶.٩ درصد رسیده... پس نشون میده میشه کار کرد و آسمون ریسمون نبافت، فقط باید از دفتر کار دل کَند و اومد بین مردم‌.»
ملاقات بی‌خانمان‌ها با یکدیگر
 مهدی محمدی: «این مهم نیست که وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران و عناصر رسانه‌ای ضدانقلاب ملاقات کرده. مهم این است که این ملاقات در انگلیس انجام شده است!»
اعتماد به نفس در حد لالیگا!
 عبدالله گنجی: «عصبانیت شبکه منوتو به قدری است که امروز اعلام کرد آیت‌الله خامنه‌ای وارد استان سیستان و بلوچستان شد. چند بار هم تکرار کرد اطلاعات درباره آشکارترین و بدیهی‌ترین موضوعات را هم ندارند اما تظاهر به اعتماد به نفس، در حد لالیگا».
قدرت ایران از نگاه نشریه فارن افرز
 محمدی با انتشار تصویر خبری از یک نشریه خارجی نوشت: «نشریه فارن افرز: بقای انقلاب اسلامی در برابر دشمن اصلی‌اش به دست رهبر ایران تضمین شده خواهد بود و وی خاورمیانه را به منطقه‌ای تبدیل خواهد کرد که ایران پس از ۴۴ سال تلاش قدرت برتر آن خواهد بود.»
نام:
ایمیل:
* نظر: