kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۷۶۸
تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
از حضور همه مدعیان در بلگراد خوشحالم

 

دارنده یک مدال طلای جهان و ۲ طلای آسیا با بیان این‌که خود را سرباز مردم و کشور می‌دانم، گفت: از حضور همه حریفانم در مسابقات جهانی بلگراد خوشحالم.
رحمان عموزاد درباره آخرین شرایط خود در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در بلگراد صربستان، اظهار کرد: کمتر از یک هفته دیگر رقابت‌های قهرمانی جهان آغاز می‌شود و همه منتطر حضور در این رقابت‌ها هستیم. در ماه‌های اخیر ۷ یا ۸ اردو را پشت سر گذاشتیم و همه با تمام وجود تمرین کردیم و از جان مایه گذاشتیم تا در بهترین شرایط عازم این مسابقات شویم. امیدوارم در نهایت همه بچه‌ها مدال بگیرند و تیم ملی کشتی آزاد، قهرمان جهان شود تا بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم. این آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم ایران و یکی از‌شانس‌های اصلی کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی جهان،‌ افزود: خدا را شکر همه چیز خوب است و از نظر روحی و بدنی در شرایط خوبی هستم. امیدوارم برای روز مسابقه به اوج برسم و بهترین نمایش را داشته باشم. ما همه تمرینات لازم و کارهای قدرتی و سرعتی را برای رسیدن به آمادگی مطلوب انجام دادیم.
او ادامه داد: از نظر روحی و روانی نیز در شرایط خوبی هستم. در این مدت هر روز برای داشتن اعتماد به نفس و باور داشتن با خودم می‌جنگم تا به آن‌چه می‌خواهم برسم. امیدوارم در مسابقات جهانی بهترین عملکرد را داشته باشم.عموزاد با بیان این‌که هدفش خوشحال کردن مردم است و خود را سرباز کشور و مردم ایران می‌داند، گفت: بالاترین لذت زندگی‌ام این است که بر روی لب کسی لبخند بیاورم و با مدال‌آوری پرچم کشورم را بالا ببرم تا دل مردم و خانواده‌ام را شاد کنم. من به عنوان یک ورزشکار با هر چه در توان دارم در کنار مردم کشورم خواهم بود. این دارنده مدال طلای جهان، درباره حریفان مطرح خود در این مسابقات، خاطرنشان کرد: پارسال توانستم قهرمان این وزن شوم. سال گذشته همه مدعیان این وزن به غیر از اتوگوروی ژاپنی و شامیل ممدوف روس حضور داشتند و موفق شدم به مدال طلا برسم. با این دو کشتی‌گیر هم مبارزه داشته‌ام و برد و باخت مقابل هم داشته‌ایم. از این‌که بهترین‌ها به بلگراد می‌آیند خوشحالم و از این اتفاق لذت می‌برم. نام حریفانم برایم مهم نیست و مهم این است که نماینده کشورم هستم و برای بهترین مدال مبارزه می‌کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر: