kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۶۸۴
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۹

 

دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک‌ با بیان این‌که تنها با هدف شکست رقبای مطرح خود همچون طاها آکگل و پتریاشویلی به بلگراد می‌رود، گفت:‌ امیدوارم ‌اشتباه‌های سال گذشته را تکرار نکنم.
امیرحسین زارع درباره شرایطش در آستانه اعزام به رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۳ در بلگراد صربستان اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم. زیر نظر کادر فنی با دانش و خوب و کمک پزشکان خوب و همه عوامل که همگی دست به دست هم داده‌اند تا تیم به شرایط ایده‌آل‌اش برسد، تمرین‌هایمان را دنبال کردیم. من هم شرایط خوبی دارم و امیدوارم در بلگراد بهترین نمایش را داشته باشم. امیدوارم دیگر‌اشتباهات سال گذشته را تکرار نکرده و امسال با کسب مدال طلا دل مردم را شاد کنم.
او در پاسخ به این سؤال که آیا به دنبال حفظ عنوان قهرمانی است، خاطرنشان کرد: هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد. رقبا هم زحمت می‌کشند. حریفان خوبی در این وزن دارم اما امیدوارم با کمک خدا و دعای خیر مردم بتوانم باز آن صحنه را در رقابت‌های جهانی تکرار کنم.
نماینده سنگین‌وزن کشتی آزاد ایران در مسابقات قهرمانی جهان، درباره رقابت با چهره‌های مطرحی همچون طاها آکگل ترک و گنو پتریاشویلی گرجستانی گفت: از سال‌های گذشته مخصوصا بعد از المپیک همیشه خودم را از نظر روحی آماده کرده‌ام تا آنها را شکست بدهم. امسال هم فقط و فقط برای بردن آنها به میدان می‌روم تا به مدالی که لایق‌اش هستم با دعای مردم و کمک ائمه اطهار و شهدا برسم. از مردم التماس دعا دارم و امیدوارم مثل همیشه این بار نیز در جریان مسابقات انرژی مثبت برای همه بچه‌ها بفرستند تا تیم ایران در نهایت با مدال‌های رنگارنگ قهرمان جهان شود.
او درباره سختی‌های رسیدن به این هدف در حضور تیم‌های آمریکا و روسیه خاطرنشان کرد: بله همین طور است. امسال سال قبل از المپیک است و کار خیلی سختی داریم. با این وجود امیدوارم سنت‌شکنی کرده و تیم ملی کشتی آزاد را قهرمان جهان کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: