kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۶۸۳
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۹

 

با این‌که سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری می‌گوید مشکل لایسنس ژیمناست‌ها حل شده است اما در لیست سایت فدراسیون جهانی هنوز نام این دو ورزشکار وجود ندارد.
دو ژیمناست ‌شانس کسب مدال در بازی‌های آسیایی ‌هانگژو تا هفته قبل با چالش تمدید لایسنس روبه‌رو بودند و اعزامشان به ‌هانگژو با اما و اگر همراه بود اما هفته گذشته رئیس‌سابق فدراسیون اعلام کرد که مشکل لایسنس ورزشکاران را حل خواهد کرد. اعتبارسنجی ورزشکاران باید با ارسال پیام از طریق ایمیل فدراسیون ایران به فدراسیون جهانی انجام شود که هنوز ایمیل فدراسیون در اختیار رئیس‌سابق این فدراسیون است. در همین شرایط دو ژیمناست‌ ایران با وجود حضور در بازی‌های دانشجویان جهان به دلیل نداشتن لایسنس نتوانستند رقابت کنند.
اکنون با آن‌که هنوز در لیست لایسنس موجود در سایت فدراسیون جهانی نام خسرونژاد و الفتی، دو ژیمناست ‌شانس مدال در بازی‌های آسیایی، وجود ندارد اما خیرخواه، سرمربی تیم ملی می‌گوید هفته گذشته لایسنس گرفته شده است و در روزهای آینده در سایت جهانی به‌روز خواهد شد. طبق اعلام سرمربی تیم ملی ژیمناستیک، مهدی احمدکهنی، مهدی الفتی، محمدرضا خسرونژاد و محمدرضا حمیدی نفرات اعزامی به‌هانگژو خواهند بود که خسرونژاد و الفتی لایسنس ندارند.
رضا خیرخواه، سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران، در پاسخ به این سؤال که هنوز در سایت فدراسیون جهانی لایسنس خسرونژاد و الفتی اضافه نشده است، گفت: لایسنس این دو ورزشکار گرفته شد. یکی- دو روز قبل این مشکل حل شد. قطعا زمان می‌برد تا روی سایت بیاید. ۱۰۰ درصد انجام شده است. اکنون نیازی به لایسنس نداریم. ما از حالا برای لایسنس اقدام کرده‌ایم و تا زمان مسابقات انجام می‌شود. مشکلی وجود ندارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: