kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۶۸۰
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸

 

تاج: رونالدو در امنیت به ایران می‌آید و می‌رود
رئیس‌فدراسیون فوتبال می‌گوید مقدمات ورود سیستم کمک‌داور ویدئویی به ایران برای لیگ قهرمانان آسیا فراهم شده است.
مهدی تاج در حاشیه افتتاحیه کلاس مربی‌گری درجه A آسیا درباره شرایط ورزشگاه آزادی هم گفت: فکر می‌کنم چمن ورزشگاه آماده می‌شود و مشکلی نداریم. هم برای شهرآورد و هم برای النصر چمن آماده می‌شود. تاج درباره این‌که گفته می‌شود برخی شرکت‌های بیمه از کریستیانو رونالدو خواسته‌اند به ایران سفر نکند هم گفت: این حرف بی‌جایی است. شنیدن این حرف توهین است که بگویند در کشور ما امنیت وجود ندارد. او راحت به ایران می‌آید و مشکلی وجود ندارد. ما به طرف عربستانی هم گفتیم مشکلی وجود ندارد. رئیس‌فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال هم گفت: درباره این موضوع جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد. او در پاسخ به این سؤال که آیا شهرآورد ۱۰۲ با سیستم VAR برگزار می‌شود یا خیر هم گفت: AFC در این زمینه نامه نوشته است که در آن ۲۰ نفر را معرفی کرده که آنها برای VAR به ایران بیایند. ۱۵ نفر از این افراد عوامل VAR هستند و ۵ نفر داور هستند. تعهد ما این بود که اتاق را ما تامین کنیم و تجهیزات را آنها بیاروند. اتاق را تامین کردیم و قرار است آقای مهدی از این اتاق بازدید کند تا کم و کسر نداشته باشد. درباره شهرآورد هم باید منتظر باشیم ببینیم چه می‌شود.تاج درباره آخرین وضعیت پرونده باشگاه سپاهان هم گفت: پرونده این باشگاه در کمیته انضباطی است.
بیرانوند رسماً بازی با النصر را از دست داد
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آسیب‌دیدگی دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم توضیحاتی ارائه کرد.
علیرضا بیرانوند بعد از آسیب‌دیدگی در بازی دوستانه تیم ملی مقابل بلغارستان در دقیقه 23 تعویض شد و بلافاصله زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی قرار گرفت. دکتر علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مصدومیت بیرانوند اظهار داشت: برای مشخص شدن میزان مصدومیت بیرانوند، او برای انجام MRI اعزام و پس از ارسال پاسخ مشخص شد که کشاله پای چپ او دچار کشیدگی‌گرید دو شده است که درمانش بین دو تا سه هفته زمان نیاز دارد. وی ادامه داد: امروز(دیروز) هم برای او سونوگرافی و تزریق در محل آسیب انجام شد و سعی ما بر این است که بیرانوند هرچه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد. دیدار پرسپولیس و النصر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 28 شهریور ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
سلمانی غایب بازی با عربستان
ملی‌پوش پرسپولیس که در تیم ملی المپیک ایران حضور دارد، برای حضور در بازی با النصر به تمرینات باز می‌گردد.
با اعلام باشگاه پرسپولیس یاسین سلمانی پس از همراهی تیم ملی المپیک ایران در مرحله مقدماتی و انجام بازی سوم برابر ازبکستان از 22 شهریور به تمرینات پرسپولیس بازمی‌گردد تا برای بازی با النصر از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آماده شود. طبق هماهنگی باشگاه پرسپولیس با تیم امید، سلمانی قرار است پس از دیدار با النصر که 28 شهریور برگزار می‌شود، راهی کشور چین شود تا تیم امید را در مسابقات آسیایی همراهی کند. بدین ترتیب سلمانی دیدار اول امید ایران برابر عربستان را از دست خواهد داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: