kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۶۴۳
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹

 

ایران عامل امنیت منطقه
عبدالرحیم انصاری: «برخلاف تبلیغات آمریکا و غرب که ایران را به عنوان عنصری ثبات‌زدا در منطقه معرفی می‌کنند، جمهوری اسلامی هرجا پا گذاشت آن‌جا را به امنیتی بی‌نظیر مجهز کرد؛ عراقی که تا چند سال پیش هر کجایش ترور و انفجاری صورت می‌گرفت، امروز به شایستگی از
۲۵ میلیون زائر پرشور اربعین میزبانی می‌کند.»
تقدیر از مدیریت مراسم اربعین
محسن مقصودی: «مراسم اربعین امسال نسبت به سال‌های گذشته پرشورتر و با نظم و مدیریت بهتری برگزار شد. هر سال از سمت مردم گلایه‌های فراوانی به ما منتقل می‌شد اما امسال از نحوه فروش دینار و تسهیل صدور گذرنامه و مدیریت حمل‌ونقل و عبور از مرزها از سال‌های قبل بهتر بود. خداقوت به همه خدمتگزاران اباعبدالله.»
خطر افتادن در تله روانی دشمن
سیدنظام‌الدین موسوی، نماینده مجلس نوشت: ««حاشیه‌‌سازی» یک تکنیک دیرپای عملیات روانی در برابر رخدادها و اقدامات بزرگ است. راهپیمایی میلیونی اربعین، یک عرض‌اندام تمدنی است که جبهه مقابل فعلا علیه اصل آن کاری نمی‌تواند انجام دهد. فلذا برای کاهش اثرگذاری، به حاشیه‌سازی روی می‌آورند. ورود به حواشی یعنی ورود به تله روانی دشمن!»
نوه و نتیجه ماندلا و گاندی در راهپیمائی اربعین

 

 

 

 

 


علیرضا قزوه با انتشار این تصویر نوشت: «توشار گاندی، نتیجه گاندی و نوه نلسون ماندلا هم امسال بین راهپیمایان اربعین در نجف و کربلا بودند.»
سانسور خبری اربعین
باجلان: «کسانی که به امپریالیسم خبری غرب در شریان‌های خبررسانی جهان تردید دارند، از خود بپرسند وقتی خبر رویدادی بی‌نظیر به وسعت ۲۲ میلیون نفر در رسانه‌های غالب مطلقا انعکاس نمی‌یابد، ممکن است چه اخبار دیگری از افکار عمومی دنیا پنهان شود؟!»
اخراج به جرم نقد همجنس‌بازی

 

 

 

 

فواد ایزدی با انتشار این تصویر نوشت: «نام: پروفسور جانسون وارکی؛ شغل سابق: استاد بیولوژی کالج سینت فیلیپ آمریکا؛ دلیل اخراج از دانشگاه: نقد همجنس‌بازی. اخیراً در آمریکا گفته میشه فرد باید جنسیتش را خودش تعیین کنه و در صورت نیاز جراحی کنه. این استاد گفته بود جنسیت فرد در جنین مشخص میشه.»
تجدید قرارداد وطن‌فروشان
با کارفرما
مهدی جهان تیغی با انتشار این تصویر نوشت: «در آستانه سالگرد اغتشاشات و تولد جریان ضدامنیتی «زن، زندگی، آزادی» در ایران، برای این خبر فقط یک تیتر میشه زد: تجدید قرارداد با کارفرما»
از کجا به کجا رسیدیم؟
کاربری با انتشار این توئیت از «تال اینبار» مدیر سابق موسسه فیشر وابسته به هوافضای اسرائیل با تیتر «تیمی از زنان ایرانی در حال مونتاژ ماهواره»، نوشت: «الان براندازها خیلی بخوان زمان شاه رو پُز بدن عکس بدون حجاب و با دامن کوتاه دانشجوهای دانشگاه تهران رو نشون میدن و میگن نگاه کنید چقدر خفن بودیم!».

نام:
ایمیل:
* نظر: