kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۵۷۳
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۶

 

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
* در عظمت و شکوه امروز اربعین می‌خواهم بگویم زمانی دشمنان انقلاب از غرب و شرق بسیج شده بودند تا رزمندگان اسلام که از فرات وضو می‌گرفتند به کربلا نرسند. حالا مردم بیدار ‌دل از می‌سی‌سی‌پی آمریکا و راین آلمان و سند و گنگ هندوستان و بنگلادش و پاکستان وضو می‌گیرند و خود را به کربلا می‌رسانند. پس به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها باید حق داد که از آینده اربعین حسینی سخت نگران باشند.
مجیدی
*تمجيد رهبر معظم انقلاب از عملكرد دو ساله دولت سيزدهم، از یک طرف مدال افتخاري ارزشمند بر سینه خدمتگزاران مردم در هفته دولت است. ولی از سوی دیگر مسئولیت این دولت را دو چندان می‌کند. دعا می‌کنیم بتوانند با تلاش مضاعف براي تحقق مطالبات و دغدغه‌هاي رهبری که دغدغه‌های مردم است به خصوص در حوزه‌هاي اقتصادي و معيشتي گام‌های بزرگ‌تر را بردارند.
سوهانکی
* ‏وقتی پروژه فاز 11 پارس جنوبی بعد از20 سال معطل ماندن‌، به یک‌باره طی دو سال در این دولت افتتاح می‌شود به این نتیجه می‌رسیم که بعضی‌ها 8 سال تمام حکم کسانی را داشتند که با کاشتن چاله و چوله بر سر راه نگذاشتند به قله برسیم. بعضی‌ها هم بر‌عکس در این دو سال خودشان نردبان شدند تا هر چه زودتر به قله برسیم.
استکی
* هرچه موفقیت‌های دیپلماتیک تیم سیاست خارجی این دولت بیشتر نمایان می‌شود، بر مردم آشکارتر می‌گردد که دیپلمات‌های دولت قبل در حد این حرف‌ها نبودند. واقعا حیف جوانی جوانان و سرمایه‌های این مملکت که در ۸ سال سیاه دولت گذشته با دیدگاه‌های خود تحقیری و مرعوب آقای روحانی و ظریف دود شد.
عامری
* ‏حالا هر چه قدر اصلاح‌طلبان غربگرا و ضدانقلاب، دولت رئیسی را تخریب کنند، مهم نیست. مهم این است که نایب امام زمان‌(عج) و ولی امر مسلمین جهان از این دولت پرکار و کم هزینه تجلیل کرده است.
عشقی
*این عبارت که ایران در آستانه تورم سه رقمی است را بقال سر کوچه یا راننده تاکسی در خیابان خطاب به آقای رئیسی ریاست محترم جمهوری نگفتند. این هشدار را ۶۱ اقتصاددان یک سال پیش به رئیسی دادند. اما امروز دولت تورم را از ۶۰درصد به ۴۰درصد رسانده است.
کاشانی
* پرویز ‌پرستویی فیلمی از جنایات بعثی‌ها علیه ایران در زمان جنگ تحمیلی در یک شبکه ضد انقلاب که علیه نظام کار می‌کند گذاشته و نوشته نمی‌خواهم اربعین را زیر سؤال ببرم ولی نمی‌توانیم فراموش کنیم. عرض می‌کنم جناب‌‌ پرستویی اولا آنها ملت عراق نبودند ثانیا نظرتان درباره کشورهایی که در جنگ تحمیلی از عراق حمایت کردند چیست؟ چه طور به این راحتی آنها را بخشیدید؟
احسان بخش
* برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند در انتخابات حضور داشته باشند ولی با کارنامه شکست‌خورده خود در دولت آقای روحانی سر در گم مانده‌اند چه بکنند. چرا که مردم از مسئولین کارآمدی می‌خواهند.
ایزدی
* آقای روحانی رئیس‌جمهور سابق کشور چند سال قبل در واکنش به افتتاح پروژه ستاره خلیج‌فارس که باتلاش غیرتمندانه مهندسان ایرانی صورت گرفته بود گفت این پروژه را ما نساختیم بلکه آن را برجام ساخت. البته کسی که قبلا گفته بود برجام را ما نیاوردیم بلکه خدا آورد طبیعی بود که با خود تحقیری تمام چنین ادعایی بکند.
جوان
*بعد از کشف عملیات خرابکارانه پیچیده و چند ساله اسرائیل در صنعت موشکی کشورمان، الان صهیونیست‌ها به خودشان می‌گویند اگربه‌جای تلاش برای خرابکاری گسترده در صنعت موشکی‌ ایران، شنای در دریا را یاد گرفته بودیم بهتر بود.
موحد
* توصیه‌های مهمی که رهبر معظم انقلاب به دولت و دولتی‌ها داشتند نشان داد درکنار پیشبرد کارهای کلان و راهبردی کشور و آینده را فدای اکنون نکردن، نباید از امور جزئی مردم غافل شویم، ضمن اینکه به آینده نگاه می‌کنیم باید به وضعیت امروز مردم به ویژه طبقات ضعیف جامعه هم توجه داشت. فراموش نکنیم امسال از سوی مقام معظم رهبری سال کنترل تورم و رشد تولید نامگذاری شده است، باید سرمایه‌گذاری جدی‌تری در این حوزه صورت بگیرد.
اسلامی

نام:
ایمیل:
* نظر: