kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۵۲۹
تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵
شهردار تهران صبح دوشنبه به صورت سرزده از روند پیشرفت پروژه‌های احداث شاخه غربی ادامه بزرگراه یادگار امام (ره)، بزرگراه شهید بروجردی و آزادراه شهید شوشتری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری شهر، روز گذشته علیرضا زاکانی، شهردار تهران به همراه جمعی از مدیران شهری به صورت سرزده به کارگاه پروژه‌های احداث شاخه غربی ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، بزرگراه شهید بروجردی و آزادراه شهید شوشتری رفت تا از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه‌ها قرار گیرد.
برچیده شدن سوله‌های آموزش و پرورش
به عنوان معارض پروژه
زاکانی در ابتدای این بازدید در پروژه شاخه غربی ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) در محل تقاطع استاد معین حاضر شد و توضیحات سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری و مدیران این پروژه درخصوص آخرین اقدامات اجرایی انجام شده و برنامه‌های پیش رو برای تکمیل آن را شنید.
وی در ادامه بازدید از پروژه شاخه غربی ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، در بخش جنوب غربی تقاطع فتح حاضر شد؛ جایی که سوله‌های مربوط به وزارت آموزش و پرورش به عنوان معارض پروژه در حال برچیده شدن هستند.
بهره‌برداری از مسیر ۳۷۰۰ متری فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی؛ به‌زودی
پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در جنوب غرب پایتخت که فاز نخست آن به زودی تحویل شهروندان خواهد شد، مقصد بعدی زاکانی در این بازدید میدانی بود. در جریان بازدید از این پروژه بزرگراهی گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی ارائه و بر لزوم تکمیل به موقع مسیر ۳۷۰۰ متری فاز نخست تاکید شد.
بازدید از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری
شهردار تهران در ادامه به جنوب شرق پایتخت رفت تا پیشرفت اقدامات انجام شده به منظور تکمیل فاز نخست آزادراه شهید شوشتری را مورد پایش و ارزیابی قرار دهد؛ محوری شمالی-جنوبی که بزرگراه‌های آزادگان، شهید رستگار و امام رضا(ع) در جنوب شرق پایتخت را به بزرگراه شهید یاسینی در شمال شرق تهران متصل می‌کند. در جریان بازدید از فاز نخست آزادراه شهید شوشتری، گزارشی از روند پیشرفت عملیات عمرانی، موانع اجرایی و برنامه‌های پیش‌رو ارائه و درباره راهکارهای تسریع اقدامات اجرایی بحث و تبادل نظر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: