kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۱۴۶
تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷

 

سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشور گفت: این سازمان بنا دارد پنج پیشرفت کشورمان را در بخش هسته‌ای در نمایشگاهی که از ابتدای مهرماه در شهر وین برگزار می‌شود، به نمایش بگذارد.
بهروز کمالوندی در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت اظهار داشت: این نمایشگاه به همت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار خواهد شد.
وی درباره دستاوردهای سازمان انرژی اتمی که در این نمایشگاه عرضه شده، عنوان کرد: این سازمان در حال رفع تقاضای بسیاری از صنایع کشور است و در بخش‌های مختلف تامین مواد لازم توانسته به چرخه حرکت این صنایع کمک کند.
این مقام مسئول سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: در بخش‌های غنی‌سازی، رادیودارو، مشتقات آب سنگین، لیزر و دیگر بخش‌ها سازمان موفقیت‌های مهمی کسب کرده و با استفاده از ظرفیت چنین نمایشگاه‌هایی باید این دستاوردها را که در همه بخش‌های زندگی مردم دیده می‌شود، تشریح کرد.
کمالوندی اظهار داشت: نمایشگاه فرصتی برای انتقال دستاوردهای کشور به مردم است، اقداماتی که هدف آن تلاش برای رفاه، آسایش و امنیت مردم است و مصادیق آن در این نمایشگاه وجود دارد.
وی افزود: همچنین این نمایشگاه برای بخش صنعت و دیگر بخش‌های اقتصادی، بهداشتی، علمی، اجتماعی و فرهنگی کشور فرصتی است که نشان می‌دهد دولت برای کمک به حل مشکلات کشور و رشد و توسعه، فعال عمل کرده است. وی بیان داشت: نمایشگاه روایت خدمت را فرصتی برای بیان دستاوردهای دولت و ایجاد شادابی در بین مردم عنوان کرد و گفت: این سازمان موفق به تامین مواد لازم برای صنایع سنگین شده است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشور با بیان اینکه هجمه رسانه‌‌ها در خارج از کشور علیه عملکرد دولت بسیار بالا است، تصریح کرد: این هجمه به صورتی است که سبب ایجاد شبهه برای هر بیننده و ناظری می‌شود و ضروری است با بهره بردن از چنین نمایشگاه‌هایی پیشرفت‌های کشور منعکس شود.
کمالوندی تاکید کرد: دولت باید از همه ظرفیت خود برای ایجاد شادابی در بین مردم و جلوگیری از افسردگی استفاده کند و این نمایشگاه فرصت بیان تلاش‌های دولت در بخش‌های مختلف و ایجاد شادابی در بین مردم خواهد بود.
کمالوندی با بیان اینکه این نمایشگاه از جایگاه حرفه‌ای برخوردار است، تصریح کرد: در نمایشگاه نیاز نیست خود کالا و فعالیتی که دولت در بخش‌های مختلف انجام می‌دهد، گنجانده شود بلکه باید کاربرد خدمات و کالاهایی که دستاورد دولت است به زبان ساده مانند تصویر، بروشور یا اینفوگرافی به مردم منتقل کرد.
وی نمایشگاه روایت خدمت را فرصتی برای بیان دستاوردهای دولت و ایجاد شادابی در بین مردم عنوان کرد و گفت: این سازمان موفق به تامین مواد لازم برای صنایع سنگین شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: