kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۰۲۹
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
 
 
 
سرپرست وزارت ورزش و جوانان درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و نگرانی هواداران برای میزبانی بازی‌های آسیایی گفت: از فدراسیون فوتبال درخواست کردیم که مسئله میزبانی را در دستور کار قرار دهد و ما نیز از فدراسیون فوتبال حمایت لازم را خواهیم داشت.
کیومرث‌ هاشمی در حاشیه برگزاری نمایشگاه «روایت خدمت» اظهار کرد: در بحث ورزش حرفه‌ای علاقه‌مندیم یک سری قوانین و مقررات ورزش حرفه‌ای را بیشتر و شرایط بخش خصوصی را در ورزش فراهم کنیم؛ به‌ویژه در زمینه‌ باشگاه‌داری پایه اساسی ورزش هر کشور است. امیدوارم با اقداماتی که طی دو سال آینده پیش رو داریم شاهد کارهای موفق دولت باشیم.
او درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و نگرانی هواداران برای میزبانی بازی‌های آسیایی گفت: اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و در حال فراهم‌کردن شرایط زیرساختی هستیم تا مردم دغدغه‌ای نداشته باشند. حق مردم دانستن است و باید شرایط بهتر برگزاری میزبانی را نه‌تنها در فوتبال بلکه در تمام رشته‌ها فراهم کنیم. یکی از سیاست‌های ما در ورزش گرفتن میزبانی‌ها به‌خصوص در رشته‌هایی که هوادار و تماشاگر در استان‌های مختلف 
دارد.‌ 
هاشمی در پایان افزود: از فدراسیون فوتبال درخواست کردیم که مسئله میزبانی را در دستور کار قرار دهد و ما در چه بعد حمایت مالی و چه پشتیبانی، حمایت لازم را از فدراسیون فوتبال خواهیم داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: