kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۲۰۲۸
تاریخ انتشار : ۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
 
 
* وسلین وویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران درباره حضور در بازی‌های آسیایی ‌هانگژو گفت:‌ تنها تیمی هستیم که در گروه چهارتیمی قرار داریم و این کار را برای ما سخت‌تر کرده است. حریفان اصلی ما در گروه ژاپن و عربستان خواهند بود. بازی اول ما مقابل مغولستان هم قطعا خیلی مهم خواهد بود. سرمربی تیم ملی هندبال ایران افزود: حضور رضا یادگاری و محمدرضا اورعی، لژیونرهای هندبال ایران، در مجارستان و رومانی در کنار بازیکنان جوانی که در این رقابت‌ها داریم، بسیار مهم خواهد بود. قطعا عدم حضور پویا نوروزی‌نژاد که تیم باشگاهی‌اش اجازه حضور در‌ هانگژو را نداده کار ما را در این بازی‌ها سخت خواهد کرد.
*سید شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران با تاکید بر اینکه چهار کاراته‌کای مرد ایران در بازی‌های آسیایی‌ هانگژو به خوشرنگ‌ترین مدال‌ها دست خواهند یافت، گفت: قول می‌دهم هر چهار کاراته‌کای مرد ایران در بازی‌های آسیایی ‌هانگژو به خوشرنگ‌ترین مدال برسند و یکی از رشته‌های سرآمد در بازی‌های آسیایی خواهیم بود و امیدواریم بیشتر به رشته کاراته توجه شود.
* تیم ملی تکواندو برای حضور در مرحله دوم رقابت‌های گرندپری در سال ۲۰۲۳ با هفت ورزشکار راهی پاریس می‌شود. این دوره از مسابقات طی روزهای 10 تا 12 شهریورماه با حضور 256 تکواندوکار به میزبانی فرانسه در شهر پاریس برگزار خواهد شد. به همین منظور اعضای تیم‌های ملی تکواندو بانوان و آقایان کشورمان پس از اخذ روادید بامداد سه‌شنبه 7 شهریور ماه 1402 تهران را به مقصد استانبول ترکیه ترک کرده و پس از آن راهی پاریس خواهند شد. مبینا نعمت‌زاده در وزن 49-، ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم، مهدی حاجی‌موسایی و ابوالفضل زندی در وزن 58- کیلوگرم، متین رضایی در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و ابوالفضل عباسی در وزن 80+ کیلوگرم در رقابت‌های گرندپری شرکت می‌کند. هدایت تیم ملی بانوان به عهده مینو مداح به عنوان سرمربی است و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم بانوان را همراهی می‌کند. در تیم آقایان نیز، بیژن مقانلو سرمربی و مجید افلاکی مربی تیم ملی هستند. افشین رهبری پزشک تیم در مسابقات خواهد بود و‌ هادی ساعی به عنوان سرپرست تیم ملی راه همراهی می‌کند. 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: