kayhan.ir

کد خبر: ۲۷۰۲۶۷
تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹
 
 
 
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه توانمندی‌های پدافند هوایی، دشمنان را مأیوس کرده است، گفت: به دستاوردهای خوبی در زمینه‌های مختلف دفاع هوایی رسیده‌ایم.
امیر علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و کارکنان این نیرو، با بیان اینکه کارکنان پدافند باید در برابر هرگونه تهدید، آماده و هوشیار باشند، اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح همه در حال رشد و توسعه و ارتقای توان رزمی خود هستند و با هر آنچه در توان دارند خود را آماده‌تر می‌کنند.
به گزارش مهر، وی با تاکید بر اینکه توطئه‌های دشمن و حرکات آنها در منطقه را رصد می‌کنیم و وظیفه خود می‌دانیم که در راستای تقویت بیش از پیش توان دفاعی خود قدم برداریم، افزود: در حوزه پدافند هوایی امروز با برخورداری از نیروهای مؤمن، پرتلاش و غیرتمند در یگان‌های پدافند هوایی در تخصص‌های مختلف این حوزه، در بهترین وضعیت قرار داریم و آنچه را مورد نیاز بوده تهیه کرده‌ایم و همین توانمندی‌ها دشمنان را مأیوس کرده است.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: امروز تمام فضای کشور با استفاده از رادارهای بومی که توسط فرزندان و دانشمندان نیروهای مسلح و با بهره‌گیری از مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی ساخته شده‌اند، پوشش داده می‌شود.
امیر صباحی‌فرد با بیان اینکه جانمایه مأموریت پدافند هوایی کشور حفظ هوشیاری است، گفت: کارکنان پدافند هوایی مجاهدان همیشه هوشیاری هستند که در صورت یک لحظه غفلت آنان ممکن است ضربات سنگینی به منافع ملی کشور وارد شود.
وی تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی در حوزه تهدیدات هوایی و تهدیدات دور ایستا اولین یگانی است که در کشف تهدیدات با بهره‌گیری از تجهیزات به‌روز شده و بومی و نیروهای متعهد فعالیت می‌کند، امروز به برکت تدابیر حکیمانه فرمانده معظم کل قوا و تلاش شبانه‌روزی نیروهای مسلح و به‌ویژه نیروی پدافند هوایی، شاهد فضایی امن در آسمان ایران اسلامی هستیم.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این نیرو یادآور شد: از همرزمان خود در نیروی پدافند هوایی در اقصی نقاط کشور که با تلاش شبانه‌روزی و ‌اندیشه جهادی کار کرده‌اند تا این آمادگی و اقتدار برای دفاع از کشور عزیزمان حاصل شود تشکر می‌کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر: