kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۷۳۵
تاریخ انتشار : ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴
سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به کیهان:
سخنگوی شورای شهر تهران از پیگیری افزایش ساعت خدمات‌رسانی مترو تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی برای خدمت‌رسانی به عزاداران خبر داد.

علیرضا نادعلی در حاشیه جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران در پاسخ به کیهان در مورد امکان افزایش ساعت فعالیت مترو با توجه به حضور شهروندان تا پاسی از شب در هیئت‌های مذهبی اظهار داشت: در مناسبت‌های مختلف فرهنگی شهرداری تهران نشان داده است با شهروندان همراهی می‌کند و تلاش کرده است تا سرویس‌دهی بیشتری داشته باشد، شاید برای دهه اول محرم شایسته بود که شاهد افزایش سرویس‌دهی مترو باشیم و پیگیری می‌کنیم که اگر مقدور بود این اتفاق بیفتد، با این حال برای روز تاسوعا و عاشورا ممکن است ساعت خدمات‌دهی مترو تهران افزایش پیدا کند.
نادعلی درخصوص موضوع ساماندهی اطراف تئاترشهر نیز گفت: خوشبختانه با همکاری شهرداران مناطق ۱۱ و ۶‌، شرکت شهربان و حریم‌بان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران، نیروی انتظامی و قوه قضائیه این کار انجام شد و در حال حاضر نیز نظارت‌های مستمری بر این موضوع وجود دارد.
وی با بیان اینکه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران نیز برای فعالیت دستفروشان و بساط‌گستران بنا دارد زمینی را در همان اطراف برای این افراد در نظر بگیرد، یادآور شد: نظارت‌ها بر عدم بازگشت دستفروشان و بساط‌گستران حول پارک دانشجو و تئاترشهر ادامه دارد. البته شاید در برخی ساعات شاهد حضور این افراد برای مدت کوتاه باشیم اما به‌طور کلی اتفاقات خوبی درخصوص ساماندهی این محدوده صورت گرفته و هم‌اکنون نیز شاهد برگزاری رویدادهای فرهنگی ازجمله مراسم تعزیه هستیم و ان‌شاءالله این فرآیند ادامه خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: