kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۶۹۸
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳
 
 
*از آن‌جایی که دشمنان ما از طریق اینترنت بر افکار عمومی ایران تسلط دارند و با دروغ‌پردازی، انتشار فیلم‌های مبتذل، سرقت اطلاعات شخصی، فریب مردم مانند ایام اغتشاشات، باعث ترویج کجروی‌هایی مانند کشف‌حجاب، برای ایران عزیز می‌شوند. لازم است با راه‌اندازی اینترنت داخلی تسلط دشمنانمان را بر افکار عمومی قطع کنیم.
موسوی‌فر
*امیدواریم لایحه عفاف و حجاب که به مجلس رفته به سرنوشت قانون فضای مجازی گرفتار نشود که در حال حاضر بیشتر از ۲ سال در مجلس شورای اسلامی معطل مانده است.
میرزاده
* ‏طبق لایحه جدیدی که در کمیسیون قضایی مجلس تصویب شده، اگر یک سلبریتی در فضای مجازی یا به هر طریق دیگری، بی‌حجابی را تبلیغ و ترویج بکند‌، یک دهم اموال و دارایی او به‌عنوان جریمه اخذ خواهد شد. فقط می‌توانم بگویم بی‌صبرانه منتظر لحظه‌ اجرائی شدن این قانون هستیم.
صدیق
* مسئولین محترم! انتظار مردم از شما این است که با توجه به ناهنجاری کشف حجاب که از توطئه‌های جنگ ترکیبی دشمن بر علیه مردم می‌باشد، همه‌جانبه از استقرار گشت‌های پلیس برای مقابله با هنجارشکنان خصوصاً کشف حجاب‌کنندگان، حمایت کنید. 
اوسطی
* اجرای طرح امنیت اجتماعی در سطح کشور و تاکید مسئولان و آحاد جامعه به اجرای قانون و لزوم برخورد با هنجارشکنان، غرب‌گرایان را خوش نیامده و رسانه‌های آنها مو به مو خط رسانه‌های معاندان را تکرار کردند. 
 طاهایی
* یکی از موضوعات مهم کشور امنیت غذایی است.کلید آن نیز خودکفایی در نهاده‌هـای دامی می‌باشد. چرا باید همچنان برای تامیـن نهاده‌های دامی حدود85 درصد وابسته به خارج از کشور باشیم؟ این در حالی اسـت که تنها دشـت مغان و خوزسـتان می‌توانستند کشور را در تامین نهاده‌های دامی خودکفا کنند. 
عزیزیان
*در بسیاری از کشورهای دنیا تصویربرداری از پلیس جرم است. با توجه به برخورد و رفتارهای ناشایستی که برخی افراد با تکیه بر تلفن‌ همراه با پلیس انجام می‌دهند، لازم است انتشار تصویر پلیس یا ارسال آن به شبکه‌های ضدایرانی جرم‌ تلقی شود. خود پلیس می‌تواند سامانه‌ای برخط برای ارسال تخلفات و جرائم ایجاد کند .
عینی
* از نماینـدگان محتـرم مجلس انتظار می‌رود طـرح سـاماندهی مهاجـران افغان و اعطای تابعیت سیاسی به آنان که در دستور کار مجلس قرار گرفته به گونه‌ای باشد که مشکل‌ساز و باعث هرج و مرج نشود.
عبدی
*کمتر فعالیتی است که بحث رانت و انحصار در آن پیدا نباشد و یا دلال‌ها دست نداشته باشند. این وضع چرا تمامی ندارد؟ از دولت مردمی سیزدهم انتظار است تا خشک شدن ریشه‌ چنین پلشتی‌هایی بی‌امان و قاطعانه با آن ها مبارزه کند.  
خسروی
* شاید خلأ بزرگی که در ساختارهای آموزشی و فرهنگی وجود دارد، این باشد که جامعه ما از سبک زندگی و افکار شهدای بزرگ این کشور چه شهدای تاریخ معاصر مانند میرزا کوچک‌خان و رئیسعلی دلواری و چه شهدای پس از انقلاب مانند شهید همت، باکری، خرازی، صیاد و... اطلاع کمی دارند. یکی از تلاش‌های دستگاه فرهنگی کشور باید فراهم کردن زیرساخت مناسب برای به تصویر کشیدن این رشادت‌ها و حماسه‌ها برای نسل امروز و فردا باشد.
عبدالملکی
*با توجه به اینکه، مدت‌هاست پارچه‌ها و لباس‌هایی با مدل و نمادهای  شیطان‌پرستی در بازار کشور اسلامی‌مان، دیده می شود، از مسئولین مربوطه جمع‌آوری هرچه سریع‌تر این پوشاک را تقاضامندیم.  
استکی
* متاسفانه باید گفت تجمل‌گرایـی بـه تلویزیـون و تبلیغات بازرگانی هم سرایت کرده است‌. بیشتر آگهی‌های تلویزیون زندگی مرفه و لاکچری را تبلیغ می‌کنند‌. این نوع زندگی هیچ تطابقی با زندگی اکثر مردم کشورمان ندارد.
رستمی
*محیـط زیسـت اعلام کـرده هیچ مجوزی برای پـروژه پتروشـیمی میانکاله صادر نشـده است. با این حساب چرا فعالیت این پروژه غیرمجاز که به محیط زیسـت منطقه آسـیب می‌زند آغاز شده است؟امیدواریم مسئولین امر پاسخگو باشند. 
شمسیان
*مجددا مدتی می‌شود که بازار مرغ با کمبود و گرانی مواجه است. معلوم نیست این بازار مرغ دست چه کسانی است که سرو سامان نمی‌گیرد. مشکل کجاست که دولت نمی‌تواند در این بازار ثبات ایجاد بکند؟
ذاکری
* به ملی‌پوشان فوتبال به جـز درآمد و پاداش‌های معمول که دریافت می‌کنند، حوالـه واردات خـودروی لوکـس نیز داده می‌شود. می‌خواستم بگویم مبارکشان باشد اما یک وقت به آنان بد نگذرد!
رحمانی دوست
* کدام شهروند و متقاضی مسکن ملی می‌تواند اقساط 19 میلیونی وام مسکن را بپردازد؟ با این میزان اقساط هر کسی هم ثبت‌نام کرده پشیمان می‌شود. خطاب به مسئولین امر بنویسید طرح مسکن باید قابلیت اجرا داشته باشد یا نه؟
ناظری
 *راننده اسنپ هستم و با وجود تذکر به برخی مسافرانی که کشف حجاب کرده‌اند ولی بعضی به تذکر ما توجهی نمی‌کند، لذا برایم پیامک توقیف 15 روزه به همین دلیل کشف حجاب آمده است. متاسفانه شرکت اسنپ هم هیچ حمایتی از ما در مواجهه با بی حجابان نمی‌کند. از مسئولان امر درخواست رسیدگی دارم. 
  عبدالله‌وند ‍‌
* یک خشکشویی در تهران در اقدامی خداپسندانه پیراهن مشکی‌ عزاداران حسینی را در ایام محرم به صورت رایگان خشکشویی می‌نماید. ان‌شاءالله شاهد گسترش کارهایی از این دست در جامعه اسلامی باشیم. 
مولایی
* با توجه به وضعیت بد و افتضاح جاده بردسکن به سبزوار و دو طرفه بودن این جاده‌، هر روز شاهد تصادفات مرگبار در این جاده که به جاده مرگ معروف شده، هستیم. لطفاً نسبت به سلامت جان هموطنان عزیزمان بی‌تفاوت نباشید و با یکطرفه کردن این جاده، خدمت خالصانه خود را نشان داده و پیگیری عاجل فرمایید.
معیری
*با گذشت 4 ماه از سال 1402 و افزایش 5‌ درصدی سود وام بانکی (از ۱۸ به ۲۳درصد)، با مراجعه به بانک‌های دولتی و خصوصی، به ما می گویند که جلوی پرداخت وام بسته است و تاکنون ابلاغیه‌ای برای اعطای وام به متقاضیان نیامده است. افرادی که حل مشکلشان وابسته به وام خرد است چه باید بکنند؟
درخشان
*دولت مبلغ زیادی بابت یارانه بنزین پرداخت می‌کند. نمی‌شد رفتار مشابهی با لبنیات و شیر  داشته باشد؟ در روزهای اخیر باز هم شیر گران شده و خانواده‌های کم برخوردار توان خرید و مصرف کافی ندارند. مسئولین باید راه‌حلی برای این مشکل پیدا کنند تا سلامت مردم به خطر نیفتد.
پاک‌نژاد
* متولی جمع‌آوری وانت‌بارهای مزاحم در حاشیه خیابان‌های سطح شهر مثل خیابان پیروزی که هر روزه موجب اختلال ترافیک می‌شوند کیست؟ رعایت حقوق شهروندی ایجاب می‌کند که عوامل شهرداری در اجرای قانون کوتاه نیایند.
عاشوری

 

نام:
ایمیل:
* نظر: