kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۱۲۶
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶


در حالی که صحبت از ابطال انتخابات ژیمناستیک و تعیین سرپرست به میان آمده اما فرهادیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش انتخاب سرپرست برای این فدراسیون را رد کرد.
انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ۲۴ اسفند ماه با حواشی بسیار زیادی برگزار شد؛ در آن انتخابات که با ترک تعداد زیادی از اعضای مجمع همراه بود عابد حقدادی به عنوان رئیس ‌این فدراسیون انتخاب شد. البته پس از انتخاب حقدادی و گزارشی که یوسف‌الطبا نماینده فدراسیون جهانی ارائه داد، ماهیت ریاست حقدادی در انتخابات زیر سؤال رفت و به همین خاطر به مسئولان ورزش کشور سه ماه فرصت داده شد تا پاسخگوی ابهامات انتخابات این فدراسیون باشند.
فرصت سه ماه برای توضیح برخی ابهامات انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، ۲۲ تیرماه به پایان رسید و آن طور که خبرگزاری مهر گزارش داده احتمالاً انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ابطال و به زودی سرپرست برای این فدراسیون انتخاب شود. البته آرش فرهادیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش انتخاب سرپرست برای این فدراسیون را رد کرد. اما مناف‌هاشمی سخنگو و دبیرکل کمیته ملی المپیک در تازه‌ترین اظهاراتش عنوان کرده برای اینکه ورزش کشور آسیب نبیند با وزارت ورزش هماهنگ هستیم و بهترین تصمیم را خواهند گرفت.
باتوجه به شرایطی که ژیمناستیک دارد به نظر می‌رسد احتمال ابطال انتخابات در دستور کار باشد و به زودی برای این فدراسیون سرپرست تعیین می‌شود چرا که در این صورت ممکن است ورزش کشور آسیب ببیند.

نام:
ایمیل:
* نظر: