kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۱۲۵
تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۵
 
 
نفرین بر رژیم قاتل صهیونیستی از مارون الراس
 حجت‌الاسلام سید حسن عاملی با انتشار این تصویر نوشت: «سفیر اسرائیل در آذربایجان به کنار مرزما آمد تا به ما بگوید ما تا بیخ گوش شما آمده‌ایم. برایم سخت و سنگین بود به همین جهت در سفرم به لبنان به مارون‌الراس رفتم و در کنار مرز مشرف به شهرک صهیونیستی‌نشین ایستادم و بر قاتل فلسطینی‌ها که ۷۵سال است خون مسلمان‌ها را می‌ریزد نفرین فرستادم.»
دوستان آمریکا از دلارزدایی خیلی ناراحت‌اند!
 محسن مقصودی نوشت: «از نظر برخی برجامیون، اگر ارز نفتی مملکت رو بدی و از آمریکا که دشمنت هست سویا و گندم بخری خوبه، ولی اگر محصول پتروشیمی صادر کنی به کشورهای دوست آفریقایی و در ازایش با قیمت بهتری غلات مورد نیاز وارد کنی نفت در برابر غذاست و خیلی بده! دلار زدایی، دوستان آمریکا رو خیلی ناراحت می‌کنه»
اصل «نگاه الهی» به هستی مشکل سوئدی‌هاست
 پوریا فاضل نوشت: «مراقب باشید؛ دولت سوئد با صدور مجوز تورات‌سوزی و انجیل‌سوزی و... به جامعه جهانی نگوید همان‌طور که تورات سوزانده می‌شود و آزادی است؛ قرآن هم می‌سوزد و آزادی است. این‌ها با اصل نگاه الهی به پدیدار هستی مشکل دارن، در دام این بازی‌ها نیفتید.»
زیر سایه این پرچم بودن لیاقت می‌خواهد
 کاربری نوشت: «زمانی که شهید خلبان غفور جدی در آمریکا دوره خلبانی را می‌گذراند، در پاسخ به یکی از استادانش که از او خواست شهروندی آمریکا را بپذیرد و در نیروی هوایی آمریکا خدمت کند، پاسخ داده بود: «دوست دارم کفن‌ام پرچم ایران باشد.» آری، زیر سایه این پرچم بودن لیاقت می‌خواهد.»
وقتی دشمنان امید مردم لال می‌شوند
 
 کاربری با انتشار تصاویری از دریاچه ارومیه نوشت: «دریاچه ارومیه یکی از اون دست‌آویزهای دلواپسای قلابی ایرانه، اونوقت که خشک میشه چندین روز عزا میگیرن و لگد میزنن به نظام، وقتی زنده میشه لال میشن! اینا دشمن امید مردم هستن»
درک ضعیف ذهن‌های صفر و یکی
 محمدجواد محمدزاده نوشت: «خیال می‌کنند چون غرب‌گرا و آمریکاپرست داریم، پس در مقابلش حتماً چین‌گرا و روسوفیل هم باید داشته باشیم. خیر آقا، مرضِ غرب‌گرایی شما یا رفقا و رهبران سیاسی‌تون با برچسب روسوفیل به منتقدان، پنهان نمیشه. برای ذهن صفر و یکی‌شون قابل درک نیست که منتقدِ غرب، وابسته به شرق نباشه.»
نام:
ایمیل:
* نظر: