kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۰۴۱
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۶
 
 
رئیس ‌فدراسیون تکواندو، با بیان اینکه از عملکرد کادر فنی تیم‌های ملی رضایت دارد، گفت: ما کارمان را از صفر شروع کردیم و در شرایطی بودیم که از خیلی از کشورهای جهان عقب افتاده بودیم.
هادی ساعی درباره روند تکواندوی ایران پس از نتایج اخیر در رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار کرد: روند تکواندو رو به جلوست. هر چند این موضوع با توجه به مدال ارزشمند ناهید کیانی در رقابت‌های قهرمانی جهان بیشتر در بخش بانوان به چشم آمد اما در بخش مردان نیز روند رو به رشدی داریم و این موضوع را می‌توان در رنکینگ نفرات ما مشاهده کرد.
رئیس ‌فدراسیون تکواندو، تصریح کرد: البته در بخش مردان توقعات مدالی ما برآورده نشد اما حرکت رو به جلو دیده می‌شود و قطعا روز به روز بهتر خواهیم شد. واقعیت این است که ما از صفر کارمان را شروع کردیم و از خیلی از کشورها عقب افتاده بودیم. خدا را شکر از رشدی که در این مدت داشته‌ایم رضایت داریم چرا که فقط دنبال بحث مدال‌آوری نیستیم و رشد تکواندو را دنبال می‌کنیم. بچه‌های ما علی‌رغم سن کم و تجربه نه چندان زیاد مقابل حریفان قدرتمند خود عملکرد خوبی را از خودنشان دادند و قطعا با کسب تجربه بیشتر می‌توانند از پس هر حریفی بربیایند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: