kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۹۰۲۹
تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳
 
 
 
رئیس‌شورای عالی استان‌ها از تشکیل کارگروه مشترک میان شورای عالی استان‌ها و قوه قضائیه خبر داد و گفت: امیدواریم تعاملات ما با قوه قضائیه باعث گره‌گشایی از مشکلات جامعه شورایی و مردم شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری در هجدهمین اجلاس عمومی این شورا اظهار داشت: اگر تعاملات مناسبی با قوه قضائیه وجود نداشته باشد، جامعه شورایی با معضلات زیادی مواجه می‌شود و باید ارتباط تنگاتنگ بین ما و قوه قضائیه وجود داشته باشد وگرنه ممکن است برای مردم زحمات زیادی ایجاد کند. در این راستا و از ثمرات جلسه این بود که کمیته مشترک با قوه قضائیه تشکیل خواهد شد و دبیرخانه ما این موضوع را تمشیت کند تا جلسات مشترک به صورت مستمر گذاشته شود تا مشکلات را رفع کنیم و به تفاهم مشترک برسیم.
وی اظهار داشت: از معاونین قوه قضائیه به صورت مستمر دعوت خواهیم کرد که در جلسات حضور داشته باشند تا به صورت تخصصی مسائل بررسی شود. نگاه شخص آقای اژه‌ای به مشکلات موجود، امید زیادی ایجاد می‌کند تا بتوانیم رفته رفته این مشکلات را از پیش برداریم تا فضای خدمت را بیش از پیش فراهم کنیم چرا که نکاتی که بین ما و قوه قضائیه مطرح شد، نویدبخش فصل نوینی است که فضا را برای همکاری‌های مشترک فراهم می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: