kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۸۵۲۱
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲

 

رئیس ‌فدراسیون والیبال با تکذیب شایعه‌ منتشر شده درباره نفرات معرفی شده برای اخذ ویزای آمریکا، از پیگیری حقوقی این موضوع خبر داد.
محمدرضا داورزنی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ‌اشاره به اقدامات این فدراسیون برای ساماندهی تیم اعزامی ایران به هفته سوم لیگ ملت‌ها اظهار کرد: شایعه‌ای در برخی از شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و متاسفانه برخی از رسانه‌های رسمی بدون تحقیق و پرس و جو نسبت به باز نشر این شایعه کذب اقدام کردند. برخلاف شایعه منتشر شده فدراسیون والیبال هیچ نفر اضافی را برای دریافت ویزا به سفارت آمریکا معرفی نکرده و نفراتی هم که اکنون در تیم ملی در آمریکا حضور دارند، بازیکن، کادر فنی، نایب‌ رئیس، دبیر و مدیر روابط عمومی فدراسیون هستند. آقای اسلامی هم به دلیل اینکه گروه سه نفره بازیکنان در فرانکفورت بودند و باید یک نفر دارای ویزای شینگن پاسپورت این گروه را به به آلمان می‌برد، در این اعزام نقش سرپرست را بر عهده داشت.
رئیس ‌فدراسیون والیبال ادامه داد: لیست نفراتی که برای آنها درخواست ویزا شده منتشر خواهد شد تا کذب بودن شایعه منتشر شده بیش از پیش مشخص شود. اکنون ٢۵ نفر به عنوان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در آمریکا حضور دارند که نقش بازیکن، کادر فنی، دبیر، نایب‌ رئیس‌ و مدیر روابط عمومی فدراسیون در آنجا مشخص است و هیچ یک از این نفرات بیکار یا اضافی نیستند و وظیفه‌ای بر عهده ‌دارند. داورزنی با ابراز تأسف از حاشیه‌‌سازی انجام شده اظهار کرد: شایعه مطرح شده به طور قطع از سوی بخش حقوقی وزارت ورزش و فدراسیون والیبال پیگیری قانونی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: