kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۸۴۷۸
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۷
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای حمله وحشیانه رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی و کشتار مردم مظلوم و مقاوم اردوگاه جنین را محکوم کرد.
 
به گزارش فارس، در این بیانیه آمده است: 
‹وَ لَمَّا بَرَزُوا لِجالُوتَ وَ جُنُودِهِ قالُوا رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِر’. ( بقره، آیه۲۵۰)
صحنه‌های درخشان مقاومت و ایستادگی امروز ملت فلسطین که در سایه‌‌ اعتماد به وعده‌‌ الهی و استمداد از خداوند متعال و متکی بر قدرت توده‌های مردمی در «جنگ اراده‌ها» و شور جوانان انتقام‌جوی فلسطینی می‌باشد؛ نگاه تحسین‌برانگیز جهانیان خصوصا مسلمانان جهان را از آن خود کرده و ولوله دهشتناکی را به اردوگاه استکبار و صهیونیسم بین‌الملل ‌انداخته است. گسترش قدرت و جغرافیای محور مقاومت و افزایش عملیات ضدصهیونیستی جوانان فلسطینی و شکست‌های پی‌درپی امنیتی نیروهای ارتش و سرویس جاسوسی رژیم غاصب اسرائیل در کرانه باختری، این رژیم را به شدت هراسناک و خطر سقوط و نابودی اسرائیل را به کابوسی وحشتناک برای سران این رژیم منحوس تبدیل کرده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: ملت فلسطین که حدود هشتاد سال چشم به راه حمایت و کمک جامعه جهانی و منتظر اجرای تعهدات و وعده‌های توخالی و فریبکارانه کشورهای غربی و برخی سران وابسته و عناصر سازشکار بودند امروز تصمیم گرفته‌اند حق خود را با دست خود بگیرند و جرقه قیام مسلحانه را د‌ر اردوگاه جنین، نابلس و غزه بزنند. گروه‌های مقاومت در جنین با حمایت مردم فلسطین و با مقاومت جانانه خود نشان دادند که عصر زورگویی صهیونیست‌ها به سر رسیده است. امروز مقاومت، ایستادگی، در هیئت یک مکتب، یک ‌اندیشه، یک تفکّر، یک راه، مبنای عملکرد گروه‌های مقاومت در سراسر جهان و در سرزمین‌های ‌اشغالی فلسطین است و مجاهدین فلسطینی در جنین با خون پاک خود علی‌رغم اختلاف بسیار زیاد در موازنه قوا در حال رقم زدن معجزات و اصیل‌ترین حماسه‌های دفاع از ملت خود هستند و با دشمنی مقابله می‌کنند که جدیدترین سلاح‌های پیشرفته را در اختیار دارد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: از طرفی غرب پرمدعای دفاع از حقوق بشر در حمله وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس به اردوگاه جنین و کشتار و تخریب منازل مردم بی‌دفاع این اردوگاه نه‌تنها هیچ‌گونه عکس‌العمل انسان دوستانه از خود بروز نداد بلکه با نهایت بی‌شرمی و گستاخی شاهد همدستی سازمان‌های بین‌المللی تحت کنترل و استعمار غربی در حمایت از جنایات‌ اشغالگران علیه مردم فلسطین و توجیه مقامات واشنگتن در حمایت از این رژیم غاصب در ادامه ‌اشغالگری به بهانه دفاع از امنیت (جعلی) خود علیه فلسطینیان هستیم.
در ادامه بیانیه مذکور خاطرنشان شده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن همدردی با خانواده‌های شهدای فلسطینی اردوگاه جنین و حمایت از مبارزات خستگی‌ناپذیر جوانان برومند فلسطینی و تقبیح رفتارهای منافقانه کشورهای غربی، اعلام می‌دارد: سران کشورهای اسلامی باید با اتخاذ سیاست‌های عملگرایانه اقتصادی، سیاسی و جمعی به مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها برخاسته و حمایت کامل خود را از مبارزات برحق ملت مظلوم فلسطین اعلام نمایند. سیاست دوراندیشانه و مدبرانه مقام معظم رهبری مبنی بر تسلیح و تجهیز کرانه باختری و نوار غزه با شدت بیشتری ادامه و توان گروه‌های فلسطینی را افزایش و در توقف ضربان حیات این رژیم منحوس تسریع گردد. به‌ منظور ایجاد جبهه واحد فلسطینی علیه رژیم غاصب اسرائیل، همه گروه‌های فلسطینی وحدت و یکپارچگی را مبنا قرار داده و با هماهنگی و همکاری بیشتر حملات خود را در صحنه‌های مختلف افزایش دهند. آزادی‌خواهان و حامیان حقوق بشر با ورودی جدی و جمعی نقش اصلی خود را برای حمایت از ملت ستمدیده و مظلوم فلسطین ایفا نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر: