kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۸۲۷۸
تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۵

پیشکسوت کشتی ایران و دارنده مدال طلای جهان، با تاکید بر لزوم پاسخگو بودن محسن کاوه در قبال اتهامات مطرح‌شده درخصوص فعالیت در لیگ کشتی، گفت: مگر می‌شود یک نفر این همه قدرت داشته باشد؟
اکبر فلاح درباره اتهامات برخی مربیان لیگ برتر کشتی آزاد به محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی، اظهار کرد: نه تنها محسن کاوه بلکه رئیس ‌فدراسیون، وزیر‌، من یا هر مسئول دیگری که مسئولیتی را قبول کرده است باید پاسخگو باشد. اینکه آقای کاوه بگوید من استعفا می‌کنم و کس دیگری باید جواب این اتهامات را بدهد اصلا درست نیست. خود او باید پاسخگو باشد. فدراسیون باید آن مربیانی که این اتهامات را زده‌اند و محسن کاوه را بیاورد و صحبت‌های هر دو طرف را بشنوند. اگر حرف آنها درست بود، کاوه از کار کنار برود و اگر حرف‌های کاوه درست بود با آن افراد برخورد شود. اینکه بخواهیم پاسخگو نباشیم و فدراسیون را مسئول پاسخگویی بدانیم کار غلطی است.
قهرمان سابق جهان و مدیر فنی کشتی آزاد تهران همچنین به خبرگزاری ایسنا یادآور شد: این که ناراحتی ندارد. من وقتی وظیفه‌ای را بر عهده‌ دارم و مسئولیت قبول کرده‌ام باید پاسخگو باشم. الان من مدیر فنی کشتی تهران هستم، هر کس که انتقادی از وضعیت کشتی تهران یا عملکرد بنده دارد و حتی می‌گوید من تخلفی کرده‌ام نباید شلوغ کاری کنم، بلکه باید جواب بدهم. اینکه مدیر فنی تیم‌های ملی بگوید من اصلا اتهام‌زنندگان را در حدی نمی‌بینم که جوابشان را بدهم حرف غلطی است. نمی‌توانی بگویی من تو را قبول ندارم یا در حد من نیستی که جوابت را بدهم. اگر از این انتقادها عصبانی می‌شوی پس‌اشتباهی برای این پست آمده‌ای. مدیر واقعی کسی است که پاسخگو باشد. همه مسئولان در هر رده‌ای باید پاسخگوی اقدامات خود باشند. مردم ما آگاه هستند و به درستی تشخیص می‌دهند که حق با کیست. شرح وظایف محسن کاوه در کشتی ایران معلوم نیست و بی‌نهایت شده است. این اتفاق به ضرر کشتی خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: