kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۹۶۵
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸
 
 
شبکه خبر ۲، از صبح روز سه‌شنبه ۶ تیر فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. 
به گزارش خبرنگار کیهان، شبکه خبر ۲، که فعالیت آزمایشی خود را از ۱۳ مرداد سال ۱۴۰۱ با یک تحریریه ۶ نفره آغاز کرده بود از صبح روز سه‌شنبه ۶ تیرماه فعالیت رسمی خود را با پخش زنده رویدادهای ایران و جهان آغاز کرد. 
میثم موسی‌پور قائم ‌مقام شبکه خبر در این‌باره گفت: تمام رویدادهای خبری را به صورت زنده پوشش می‌دهیم و حتی رویدادهایی که در دورترین روستاهای کشور اتفاق می‌افتد را به صورت زنده در شبکه خبر ۲ به سمع و نظر مخاطبان می‌رسانیم. 
وی افزود: ترجمه همزمان رویدادهای خبری جهان هم از ویژگی‌های شبکه خبر ۲ می‌باشد که  از این پس از این شبکه به‌طور کامل ترجمه همزمان رویدادهای جهان را پخش می‌کند.
 قائم‌ مقام شبکه خبر همچنین افزود: در بعضی از رویدادها و همایش‌هایی که برگزار می‌شود گروه از شبکه خبر اعزام نمی‌شود، نهادها و یا ارگان‌هایی که برگزار‌کننده همایش هستند خودشان تصاویر را به‌صورت اینترنتی برای شبکه خبر ۲ به رسانه ملی ارسال می‌کنند و ما از آن تصاویر و گزارش استفاده می‌کنیم و همچنین موضوع شهروند خبرنگار را هم داریم که تا در اسرع وقت بتوانیم اخبار را به مخاطبان شبکه خبر برسانیم.
 از سویی هم شبکه خبر ۲ در مقطع زمان فعالیت آزمایشی‌اش میزبان اولین‌های زیادی بود مثل اولین ارتباط تصویری با یک پیام‌رسان داخلی‌، پخش کامل بررسی لایحه بودجه سالانه دولت در مجلس‌، پخش جلسات استانی مسئولان کشور‌، پخش نمازهای جمعه پرمخاطب کشور که به صورت کامل پخش شد‌، پخش زنده مسیرهای راهپیمایی اربعین هم در داخل کشور و هم در مسیرهای داخل خاک عراق از نجف تا کربلا که به‌طور زنده در طول شبانه‌روز پخش شد. 
مخاطبان و علاقه‌مندان به رویدادهای خبری ایران و جهان که تمایل دارند از طریق شبکه خبر ۲ در جریان جدیدترین رویدادهای ایران و جهان قرار بگیرند می‌توانند از سه طریق تلوبیون‌، شبکه اینترنتی سپهر و وبگاه خبرگزاری صداوسيما، شبکه خبر ۲ را تماشا کنند.
 
 
نام:
ایمیل:
* نظر: