kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۷۸۵
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹
مدیر شبکه آموزش سیما با اعلام خبر راه‌انداری مدرسه تلویزیونی مهارت از ابتدای تابستان گفت: از ابتدای تابستان تا پایان تابستان هرروز یک مجموعه تلویزیونی ۹۰ دقیقه‌ای برای نوجوانان و دو قسمت برنامه عروسکی ۴۵دقیقه‌ای برای رده‌های سنی پایین‌تر و دبستانی به منظور مهارت‌افزایی آنها پخش می‌شود.
 
 
 
علی عبدالعالی مدیر شبکه آموزش رسانه ملی همچنين عنوان کرد: مدرسه تابستانه شامل دوبخش خواهد بود بخش مربوط به نوجوانان مبتنی بر یک موقعیت کمدی که در آن نوجوانان دریک شبکه تلویزیونی به تولید محتوا و مهارت‌آموزی برای نسل خود خواهند پرداخت. استفاده از ظرفیت طنز و ژانر نمایش کمدی در این بخش از مدرسه تابستانه از اولویت‌های برنامه‌‌سازی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: محتوای آموزشی مدرسه تابستانه کاملا مهارت محور هستند و به مهارت‌های نرم و سخت می‌پردازد محتوای ویژه مهارت‌های نرم در بخش‌های عروسکی و نمایشی به روی آنتن خواهد رفت و تعدادی از مهارت‌های سخت هم که مورد نیاز دانش‌آموزان است در برنامه تابستانه به آن پرداخته می‌شود. 
مدیر شبکه آموزش سیما یادآور شد: ۳۰ مهارت مختلف و کاربردی با کارایی‌های مهم زندگی در برنامه‌های تابستانه مدرسه تلویزیونی ایران آموزش داده می‌شود. 
عبدالعالی همچنین با بیان این مطلب که برای اولین بار شرکت‌کنندگان در آزمون مهارت‌آموزی مدرک رسمی و معتبر دریافت می‌کنند گفت: اتفاق مهم در این برنامه مهارت‌آموزی و مدرسه تلویزیونی همراهی و تعامل با مخاطبین و شرکت آنها در آزمون‌های مربوطه است و همراهان این برنامه می‌توانند از مدرک رسمی و معتبر بهره‌مند شوند‌، رویدادی که برای اولین بار در رسانه ملی رخ می‌دهد و همراهانی که برای شرکت در دوره‌ها ثبت‌نام می‌کنند در صورت موفق شدن در آزمون و اخذ مدرک رها نمی‌شوند، کار ادامه دارد و شبکه آموزش سیما تا به ثمر نشستن و گرفتن نتیجه مطلوب این مهارت‌آموزان‌، آنها را همراهی خواهد کرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: