kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۷۵۸۳
تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲

 

تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش تا امروز
سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز» تا روز شنبه سوم تیرماه خبر داد.
تحصیل رایگان، به ازای ازدواج دانشجویان
در دانشگاه آزاد یزد
ایرنا-مسئول امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: حدود ۲ سال است که طرح تخفیف شهریه برای دانشجویانی که در ترم تحصیلی ازدواج می‌کنند، در دانشگاه آزاد اسلامی یزد اجرا می‌شود. برای دانشجویانی که ازدواج می‌کنند، شهریه در مقطع کارشناسی و کاردانی در همان ترمی که ازدواج رخ داده صفر شده و برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می‌شود.
ضرورت ایجاد مسیری امن
برای رونق گردشگری سلامت
ایرنا- دکتر علیرضا صادقی‌تبار مدیر مرکز درمان فوق تخصصی ناباروری پژوهشگاه ابن سینا با تاکید بر این‌که، توان خدمات پزشکی ایران در حوزه درمان ناباروری ‌شانه‌به‌شانه پیشرفته‌ترین کشورهای دنیاست، مشکلات اخذ ویزا، فعالیت دلالان بر سر راه بیماران و البته نبود ایجاد سازمان‌ها و کانال‌های امن برای پذیرش مستقیم بیمار از مبدا را از جمله چالش‌های گردشگری حوزه سلامت کشور دانست.
اهدای جهیزیه به نوعروسان بشاگرد
ایرنا- جشن عروسی ۱۱۰ زوج جوان شامگاه پنج‌شنبه با حضور اهالی منطقه بشاگرد و انسیه خزعلی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، برگزار و ۱۱۰ سری جهیزیه که به همت خیریه آبشار عاطفه‌ها تهیه شده است به زوج‌های جوان اهل بشاگرد در استان هرمزگان اهدا شد.
انهدام باند سازمان یافته قاچاق موادمخدر
در سیستان و بلوچستان
ایرنا- رئیس‌پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق موادمخدر در این استان به سرکردگی یک خانم خبر داد و گفت: ۲ کیلوگرم موادمخدر صنعتی از نوع کوکائین از این باند ۶ نفره کشف شده است.اعضای این باند موفق به ۱۶۰ میلیارد تومان پولشویی شده بودند.

نام:
ایمیل:
* نظر: