kayhan.ir

کد خبر: ۲۶۶۵۰۳
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۸
 
 
 
 110 متخصص ایرانی برتر خارج از کشور
 از خدمت سربازی معاف شدند
ایرنا- معاون توسعه روابط علمی و سرمایه انسانی مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری اعلام کرد: بیش از ۱۱۰ نفر از برترین متخصصان و کارآفرینان ایرانی شاغل در خارج از کشور با حمایت این معاونت از خدمت سربازی معاف شدند و از طریق این حمایت همکاری خود را با مراکز علمی، پژوهشی و فناورانه داخلی آغاز کرده که ۹ نفر از آنها پروژه خود را در ماه‌های گذشته به پایان رساندند.
 بی‌احتیاطی گردشگران ۵۰ هکتار از اراضی را
 طعمه حریق کرد
ایسنا- رئیس‌پارک ملی تندوره درگز گفت: به دلیل بی‌احتیاطی گردشگران و روشن کردن آتش در اراضی پارک ملی تندوره درگز، حدود ۵۰ هکتار از بهترین اراضی مرتعی این منطقه حفاظت شده دچار حریق شد.
 معافیت ۲۹ هزار مددجو کمیته امداد
 از هزینه‌های انشعاب آب، برق و گاز
فارس- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: براساس قانون، مددجویان کمیته امداد از هزینه دریافت خدمات انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب برای یک‌بار معاف هستند.در همین راستا سال گذشته ۲۹ هزار و ۲۵۸ مددجو در سراسر کشور برای استفاده از این خدمات به شرکت‌های مورد نظر معرفی و از این معافیت برخوردار شدند.
 محرومیت مشمولان متقلب
 از دریافت خدمات اجتماعی
پایگاه خبری پلیس- سازمان وظیفه عمومی، تنها مرجع رسمی تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی است و مشمولانی که با اعتماد به افراد سودجو درپی دریافت کارت‌های معافیت و پایان خدمت غیرقانونی هستند، از دریافت خدمات اجتماعی محروم می‌شوند.
 جمع‌آوری داروهای بلااستفاده
 با همکاری 158 داروخانه طی یک‌ماه
رئیس‌سازمان غذا و دارو با تاکید بر لزوم امحای اصولی داروهای بلااستفاده برای حفظ محیط زیست، از جمع‌آوری داروهای مازاد با همکاری ۱۵۸ داروخانه منتخب در تهران طی یک‌ماه خبر داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: