kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۹۶۶۹
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳
سردار فدوی: 
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آنهایی که در لاک دیگر فرورفته‌ بودند اما ذات خود را مخفی کرده بودند، سست بودن و ذات خود را در ایام اخیر نشان دادند و دیدید چه کسانی این‌گونه بودند، اما خوشا به حال کسانی که قرص و محکم بودند.
 
 
 
 
 
 
سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش مدافعان ولایت که در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار شد، اظهار کرد: ایام دهه فجر است؛ ایام مبارکی که ۴۴ سال است به برکت پیروزی انقلاب اسلامی طنین‌انداز است و این ایام مبارک ۵ روز دیگر به بزرگ‌ترین جشنی که در طول این سال‌های طولانی برگزار شده تبدیل می‌شود.
به گزارش فارس، وی افزود: می‌بایست در برابر عنایت‌های خدا، خاصه پیروزی‌های بیشماری که در این سال‌های طولانی کسب شده و خاصه در آخرین آن که توطئه و فتنه بزرگی برای انقلاب اسلامی به وجود آوردند تشکر کنیم. دشمن جنگی همه‌جانبه را در چند ماه گذشته شروع کرده بود، اما باز اشتباه محاسباتی کرد و علی‌رغم اینکه با تمام توان به میدان آمد شکست خورد.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه این وعده خداست که هیچ‌وقت حزب باطل و شیطان پیروز نمی‌شود، تصریح کرد: همواره حزب‌الله پیروز است و ۴۴ سال است که کل ملت، بسیجیان و پاسداران مواظبت کردند تا همیشه در حزب خدا باشند، چرا که حزب خدا همیشه پیروز است. این حزب هم رستگار و هم مصلح است.
وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ هزار بسیجی در این ۴۴ سال شهید شده‌اند که این افتخار بسیار بزرگی است.
سردار فدوی بیان کرد: شیطان بزرگ، آمریکا و همه شیطان‌های کوچک که به دنبال او بوده‌اند، در این ۴۴ سال حتی یک پیروزی مقابل ما کسب نکردند که اگر این‌گونه بود با امکانات و رسانه‌هایی که در اختیار دارند، گوش ملت را کر کرده بودند. خداوند وعده داده که دشمنان اشتباه محاسباتی می‌کنند و به میدان می‌آیند و آنها ۴۴ سال است که اشتباهشان را تکرار کرده و همواره با شکست مواجه شده‌اند.
جانشین فرمانده کل سپاه عنوان کرد: در این فتنه اخیر دشمنان همه تلاش خود را کردند تا با ما مقابله کنند، ولی شکست خوردند چراکه خداوند صریح گفته هیچ‌وقت جبهه باطل و حزب شیطان پیروز نمی‌شود و این افتخار برای بسیجیان است که پیروز میدان بوده‌اند. تجلی اصلی این افتخار بزرگ که واقعا بزرگ است، در دنیای دیگر است؛ وقتی که خداوند اجر بندگان خود را که پیرو دستور خدا بودند را می‌دهد. آن‌وقت اجری دائمی است و بهشتی است که تا ابد وجود دارد. این دنیا زمان کوتاهی است.
وی با بیان اینکه خدا را شکر که ۴۴ سال است پای کار هستیم، بیان کرد: این انقلاب توسط امام خمینی(ره) به برکت امام حسین‌(ع) برپا شد و ما امید داریم آخرین فرزند امام حسین‌(ع) بیاید و همه وعده‌های خدا محقق شود. خداوند فرموده حتی اگر از عمر دنیا یک روز باقی‌مانده باشد، آن روز آن‌قدر طولانی می‌شود که آخرین حجتش بیاید و همه مردم عالم حلاوت و شیرینی حکومت اسلامی را بچشند.
سردار فدوی افزود: ما در این ۴۴ سال صحنه‌گردان مهمی بوده‌ایم، برای اینکه دائم در باور‌های خود کوشیده‌ایم؛ باور‌هایی که می‌بایست به خداوند متعال و ائمه داشته باشیم 
و داشته‌ایم.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آن‌هایی که در لاک دیگر فرو رفته‌ بودند، اما ذات خود را مخفی کرده بودند، سست بودن و ذات خود را در این ایام اخیر نشان دادند و دیدید که چه کسانی این‌گونه بودند. اما خوشا به حال کسانی که قرص و محکم بودند. فتنه‌های شیطانی فتنه‌های بزرگی است و می‌تواند چشم‌ها و ذهن‌ها را پر کند، ولی دل‌های خیل عظیم ملت قرص و محکم بود، چراکه مطمئن بودند در دل‌ها فقط خدا تصرف می‌کند؛ این دل‌های مطمئن آنها را به بهشت می‌رساند.
وی ادامه داد: هرچه دشمنان خباثت کنند ما آنها را شکست می‌دهیم. ۴۴ سال است که آمریکا را شکست داده و از این به بعد هم شکست می‌دهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: