kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۴۰۵۸
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴
رئیس‌مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان بسیار زمان بر است، اما تلاش می‌کنیم در طول مدت سه تا چهار ماه این کار به سرانجام برسد.

به گزارش ایسنا، مصطفی بابایی سارویی، در سفر به خراسان جنوبی و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اظهارداشت: متأسفانه دشمن از تعطیلی مدارس و حضور دانش‌آموزان در فضای مجازی سوءاستفاده کرد و این نتیجه غفلتی بود که در نظام تعلیم و تربیت متوجه شدیم.
بابایی با بیان اینکه پس از بازگشایی مدارس شاهد اتفاقاتی در کشور و جامعه بودیم، اظهارداشت: طی مدت اخیر یکی از کارهای بسیار مهم بازگشایی مدارس بعد از دوران کرونا بود و این بازگشایی بعد از سه بار تجربه ناموفق به واسطه شیوع کرونا انجام شد. وی با بیان اینکه مدارس پس از ۲۶ ماه تعطیلی از ابتدای مهرماه در تمام مقاطع به صورت حضوری بازگشایی شد و تجربه خوبی را کسب کردیم، ادامه داد: در زمینه رفاه فرهنگیان یک بیمه کارآمد جایگزین بیمه سابق شده است و در بیمه جدید دو سوم حق بیمه را دولت پرداخت می‌کند.
بابایی از مطالبه عمومی فرهنگیان از آذرماه ۱۳۹۰ برای رتبه‌بندی معلمان، گفت و ادامه داد: پس از ۱۱ سال در این چند روز اخیر طرح رتبه‌بندی معلمان اجرایی و احکام بیش از ۹۰ درصد همکاران فرهنگی و معلمان خراسان جنوبی صادر شده است؛ در مجموع ۸۵۰ هزار معلم در سطح کشور مشمول طرح رتبه‌بندی قرار می‌گیرند. طرح رتبه‌بندی معلمان بسیار زمان بر است، اما تلاش می‌کنیم در طول مدت سه تا چهار ماه این کار به سرانجام برسد.

نام:
ایمیل:
* نظر: