kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۹۳۲
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲

 

«ایلان ماسک» با بحرانی در توئیتر رو‌به‌رو است زیرا به نظر می‌رسد موجی از کارمندان اولتیماتوم او برای آمادگی جهت فعالیت بیشتر و سختگیرانه‌تر را رد کرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، چند ساعت پس از آنکه برای کارمندان مهلتی تعیین شد تا در یک فرم روی کلمه «بله» کلیک و ساعت‌های طولانی کار با شدت زیاد را قبول کنند، تعداد زیادی از آنها دیدگاه ماسک را رد کردند.
استعفای کارمندان توئیتر در حالی اتفاق می‌افتد که ماسک مالک جدید توئیتر هم اکنون ۵۰ درصد نیروی انسانی شرکت را اخراج کرده است. هنوز مشخص نیست چه تعداد کارمند خواهان خروج از شرکت شده‌اند. نیویورک‌تایمز در گزارشی اعلام کرد حدود چند صد کارمند پس از اولتیماتوم ماسک استعفا کرده‌اند و برخی گزارش‌های اولیه نیز حاکی از آن است که احتمالاً تعداد این گروه از کارمندان بسیار بیشتر است.
تا صبح روز جمعه (به وقت آمریکا) تعداد کارمندانی که خواهان استعفا از توئیتر بودند به حداقل هزار و 200 نفر رسید.
داخل شرکت تعدادی از کارمندان شرکت که در مرحله اول اخراج نشده بودند، پیام خداحافظی خود را توئیت کردند.
نشریه پرس اسوسیشن نیز در گزارشی اعلام کرد توئیتر به طور موقت دفاتر خود را تعطیل کرده زیرا تعداد زیادی از کارمندان آن همچنان می‌خواهند از این شرکت استعفا دهند. این امر نگرانی‌های زیادی را درباره توانایی پلتفرم برای آنلاین باقی ماندن ایجاد کرده است.
طبق گزارش‌ها این شبکه اجتماعی دفاتر خود را تا دوشنبه تعطیل خواهد کرد زیرا بیم آن دارد که کارمندان ناراضی در شرکت خرابکاری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: