kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۶۱۰
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷
 
 
 
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فراخوان و ضوابط شناسایی سکوهای مشمول طرح حمایت از سکوها و کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال و شرایط بهره‌مندی از حمایت‌های آن را منتشر کرد.
طبق اعلام مرکز اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان شناسایی سکوهای علاقه‌مند به حضور در طرح حمایت از سکوها و کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال اعلام شد. مطابق این فراخوان، سه دسته شاخص اصلی شامل شاخص‌های پذیرش عمومی سکو برای کاربران، شاخص‌های پذیرش عمومی سکو برای کسب و کارها و شاخص‌های مرتبط با قابلیت‌های نرم‌افزاری و فنی، برای شناسایی سکوهای مشمول طرح حمایت از سکوها و کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.
سکوهای متقاضی می‌توانند با مراجعه به پرتال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس
ict.gov.ir نسبت به دسترسی به اسناد فراخوان یاد شده اقدام و پس از خود ارزیابی نسبت به ارسال اسناد و مدارک مثبته به آدرس پست الکترونیک platform@ict.gov.ir اقدام 
کنند.
براساس اسناد فراخوان یاد شده سکوهایی که با ارائه اسناد مثبته بیش از ۶۵ درصد امتیازات ارزیابی را کسب کنند مشمول حمایت‌های آئین نامه حمایت از سکوها و کسب و کارهای دیجیتال مصوب کارگروه اقتصاد دیجیتال خواهند شد و همچنین سکوهایی که موفق شوند بین ۵۰ تا ۶۵ درصد امتیازات ارزیابی را کسب کنند نیز مطابق آئین نامه‌های مربوطه امکان بهره مندی از برخی از حمایتهای طرح را خواهند داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: