kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۵۰۶
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴
سردار فدوی:

قدرت ما توقف‌ناپذیر است؛ به هیچ کس اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت‌: قدرت ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را باید همه بدانند که ما به هیچ‌ بیگانه‌ای اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد.


سردار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه نیروی دریایی سپاه با ابراز اینکه «شما آینده‌سازان قدرت دفاعی ما در دریا‌ها هستید»، اظهار داشت: همه بدانند پاسداران دریادل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیچ‌کس اجازه دخالت و تجاوز به کشور را نخواهند داد.
سردار فدوی با بیان اینکه ایستادگی و حمایت ملت از کلام حق موجب حذف توطئه‌های دشمن می‌شود، خاطرنشان کرد: پیشرفت و امنیت جامعه در گروی یک «جهاد کبیر» است.
وی با تصریح به اینکه «پیش از این سازه‌های قدرت ما را دیگران می‌ساختند»، عنوان کرد: این یعنی پایه‌های قدرت ما در اختیار دیگران بود، اما به حول و قوه الهی، الآن به این قدرت و فناوری دست یافته‌ایم و دشمنان از آن در هراسند.
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران افزود: برای مستقل بودن نیاز داریم که در حوزه‌های علم، فناوری، تولید قدرت، اقتصاد و در فرهنگ که نشانه‌های اصلی هویت یک جامعه است، استقلال کامل داشته باشیم.
وی با تأکید بر اینکه هیچ‌کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد، اضافه کرد: این پیام ماست که اگر کسی بخواهد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد، با جدیت با آنان مقابله خواهیم کرد. سردار فدوی افزود: قدرت ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را باید همه بدانند که ما به هیچ‌ بیگانه‌ای اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد.
وی سپس با ابراز اینکه «ما امروز به‌فضل الهی سیطره دریایی خود را حفظ کردیم و پهنه دریایی خود را گسترش دادیم»، گفت: امروز فناوری‌های نوین دریایی را در سطح مناسبی در اختیار داریم که این خود یک قدرت به حساب می‌آید.