kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۴۸۶
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴
خواب سنگین مسئولان ورزش و غیبت در استقبال از قهرمانان والیبال نشسته جهان
ملی‌پوشان تیم‌های والیبال نشسته مردان و بانوان ایران در غیاب مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی پارالمپیک به ایران بازگشتند.

تیم ملی والیبال نشسته ایران که جمعه‌شب با پیروزی مقابل بوسنی به مقام قهرمانی مسابقات جهانی در سارایوو دست یافت، بامداد دیروز به کشور بازگشت.
در زمان بازگشت این تیم و همچنین تیم بانوان ایران، حمیدی دبیر فدراسیون، نصیری نایب‌رئیس ‌بانوان، کشاورز نوری مدیر فرهنگی، عسگری مدیر حراست فدراسیون و مهدوی رئیس ‌هیئت مازندران حضور داشتند. این در حالی بود که هیچ کدام از مسئولان وزارت ورزش و حتی کمیته ملی پارالمپیک در فرودگاه امام خمینی(ره) حضور نداشتند تا از پرافتخارترین تیم تاریخ ورزش ایران استقبال کنند.
والیبال نشسته ایران طی سال‌های اخیر به هر رویدادی اعم از جهانی، آسیایی و پارالمپیک که اعزام شده، دست پر بازگشته و همواره مدال طلا را به‌ارمغان آورده است، اما ظاهراً خواب مسئولان ورزش آن‌قدر سنگین است که ترجیح داده بودند به فرودگاه نروند و از این رشته استقبال نکنند.
بدون شک برای تیمی که هشت بار قهرمان شده و بارها در پارالمپیک مدال طلا گرفته و پرافتخارترین تیم تاریخ ورزش ایران محسوب می‌شود، این عدم استقبال مسئولان رده بالای ورزش اتفاق خوبی نیست.
هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته‌، درباره این عدم استقبال گفت: ما غریبانه مقابل چشمان هزاران نفر در سارایوو قهرمان شدیم و امروز(دیروز) هم غریبانه به کشور بازگشتیم. وی ادامه داد: همه مشاهده کردند که فینال را در چه جهنمی بازی کردیم و میزبان را همچون دیدارهای قبلی در این تورنمنت 3 بر صفر شکست دادیم تا قهرمان شویم. شاید باید 4 بر صفر برنده می‌شدیم تا به استقبال تیم ملی می‌آمدند. آیا باید چنین اتفاقی رخ می‌داد؟ رضایی عنوان کرد: بچه‌ها واقعاً ناراحت شدند. تیم ما اولین سهمیه پارالمپیک 2024 پاریس را کسب کرد و افتخارات زیادی هم در کارنامه دارد. آیا باید با این تیم چنین رفتاری می‌شد؟

نام:
ایمیل:
* نظر: