kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۳۴۵
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
خطیب جمعه تهران:
امام جمعه موقت تهران گفت: باید همه اندیشه و تفکر مدیران معطوف به بسط عدالت در جامعه باشد. عدالت‌خواهی و عدالت‌گستری مهم است و این مسئولیت خطیر برعهده همه ماست. شایسته‌سالاری مقدمه عدالت‌گستری است.
 
 
 
 
 
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: امسال سومین پاییز خشک تهران سپری می‌شود. مخازن سدهای تهران ۳۵۲ میلیون مترمکعب است که نسبت به سال قبل کاهش ۱۸ درصدی را دارد. نزدیک یک‌پنجم ذخایر کاهش یافته است. آیا مصرف ما هم به این میزان کاهش پیدا کرده است؟ در تهران روزانه ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار مترمکعب آب شرب مصرف می‌شود، در هیچ جامعه‌ای این مصرف نیست.
شهید طهرانی‌مقدم شخصیت برجسته
 در تراز انقلاب اسلامی بود که خلق قدرت کرده است
امام جمعه موقت تهران بیان داشت: در آستانه سالگرد شهادت چهره فاخر، برجسته، شاخص و درخشان موشکی کشور شهید حسن طهرانی‌مقدم قرار داریم. صنعت موشک کشور مدیون این شخصیت برجسته در تراز انقلاب اسلامی است. او یکی از سرمایه‌های با ارزش ما بود که خلق قدرت 
کرده است.
وی تاکید کرد: حضور چهره‌های شاخص و پرتلاش در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش باعث قدرت کشور شده است. اگر می‌بینید ما در این جنگ رسانه‌ای و ترکیبی می‌توانیم مسیر امنیت و حرکت نظام را هموار می‌ کنیم، در سایه مردم و نیروهای مقتدری است که در خدمت نظام تلاش 
می‌کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد افزود: جهش نسلی صنعت موشکی و قدرت دفاعی کشور را خدمت ملت عزیز، مجامع علمی و دانشگاهی تبریک عرض می‌کنم. ساخت موشک بالستیک قابل کنترل و مانورپذیر در داخل و خارج از جوّ زمین با قابلیت عبور از تمام سامانه‌های سپر موشکی موجود امروز جهان، بدون تردید نقطه عطفی در ساخت درونی قدرت و ارتقای قدرت دفاعی بازدارنده جمهوری اسلامی ایران دارد.
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: باید همه اندیشه و تفکر مدیران معطوف به بسط عدالت در جامعه باشد. عدالت‌خواهی و عدالت‌گستری مهم است و این مسئولیت خطیر برعهده همه ماست. شایسته‌سالاری مقدمه عدالت‌گستری است.
حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد اشاره به حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) گفت: از کسانی که در دستگیری بانیان این حادثه تروریستی نقش داشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم خداوند این اقتدارآفرینان را در پناه خودش حفظ نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر: