kayhan.ir

کد خبر: ۲۵۳۱۸۵
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۴
 
 
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
سامانه پیام کوتاه 30002323
 
* آمریکایی‌ها تصور می‌کردند که جمهوری اسلامی به واسطه فشارهای فراوان اقتصادی که متوجه آن است و برخی تحرکاتی که از سوی جریان‌های تروریست که در فراسوی مرزهای ایران وجود دارد چنانچه در داخل کشور تنش و نا امنی به وجود بیاید، در موضع ضعف قرار خواهد گرفت و ثبات سیاسی  آن از بین خواهد رفت ولی دیدیم ملت شریف کشورمان مانند چهار دهه گذشته با حفظ وحدت و یکپارچگی طرح دشمنان را ناکام گذاشت. 
کشتکار
* کسانی که به اسم اعتراض آشوب ‌کردند و به کشور خسارت ‌زدند کاش می‌فهمیدند و درک می‌کردند که فقط چند روزی  به سنگ‌ و خاشاک سر راه پیشرفت ایران تبدیل شدند‌. 
میرافضل
* بعضی از دانشجویان آشوبگر بی‌حرمتی کردند‌، ولی به میان دانشجویان رفتن سخنگوی دولت سیزدهم جای تقدیر و تشکر دارد‌. بسیار کار درست و بموقعی بود و باید ادامه پیدا کند.
ظریفی‌منش
* امروز عده‌ای غرب‌گرا چهره دلسوزی به خود گرفته و  به خاطر روابط برابر ایران با کشور همسایه شمالی ادعا می‌کنند نگران استعمار ایران توسط روسیه هستند ! ولی این آقایان از این جهت که آمریکا دور تا دور کشورمان پایگاه نظامی دارد احساس نگرانی نمی‌کنند. پس معلوم می‌شود موضوع و مسئله این جماعت چیز دیگری است.
قهرمانی
* عده‌ای اجیرشده رسانه‌ای و برخی سلبریتی‌ها برای مهسا امینی که اثبات شد  به طور طبیعی از دنیا رفته این همه یقه پاره کردند ، ولی برای طلبه شهید که آشوبگران  مثل تکفیری‌های داعش با شکنجه‌های شدید و غریبانه مثل حججی‌ها به شهادت رسید (شهید آرمان علی‌وردی)، یک تأسف خشک و خالی هم در کلامشان شنیده نشد. آیا مهسا دختر ایران بود و آرمان پسر ایران نبود؟ نفرین بر مرامتان.
عندلیب
* دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی طی بیش از چهار دهه با انواع و اقسام اقدامات خود (ترور، کودتا، جنگ تحمیلی، زدن هواپیمای مسافربری، محاصره و تحریم، جنگ تبلیغاتی و آتش‌افروزی رسانه‌های دیداری و شنیداری مجازی ، حمایت از کودتاچیان و اغتشاشگران و...) برای شکست نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نمودند ولی خداوند متعال دینش را با ملت بابصیرت و ولایی‌اش و رهبری‌های روشنگرانه امام راحل(ره) و خلف صالحش امام خامنه‌ای پیش برد و برتمام نیرنگ‌های استکبار فائق آمد و ان‌شاءالله پرچم انقلاب به صاحب اصلی انقلاب امام زمان(عج) سپرده خواهد شد.
بهاری‌نسب
* تشییع‌های فوق‌العاده باشکوه شهدای گرانقدر حرم مطهر حضرت احمد‌بن موسی(ع) - شاهچراغ- و شهیدان سرفراز مدافع امنیت ، نشان داد جنایات تروریستی و اغتشاش و آشوب در جایگاه اسفل‌السافلین قرار دارد و  آشوبگران مطرود و مورد انزجار همیشگی هستند.
9239---0922
* مردم نیاز به آرامش و آسایش دارند. مسئولین امر ،دیگر نباید اجازه بدهند امنیت جامعه بازیچه یک عده آشوبگر بشود و قدرت کشور زیرسؤال برود.
ساعدی
* از مسئولین دانشگاه سؤال می‌کنیم آیا اسلام، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی خط قرمز آنان است یا خیر؟ اگر هست باید با دانشجویانی که در پوشش اعتراض اقدام به فحاشی و آشوبگری می‌کنند برخورد قانونی صورت گیرد. چرا باید با اغتشاش تعدادی معدود آدم‌های نامتعادل و غوغاسالاری آنان ، امنیت روانی  و فکری چندین هزار دانشجو در مخاطره قرار بگیرد؟
مقدسی
* آقای پزشکیان! با تحلیل‌های نادرست آدرس غلط ندهید. ریشه عصیان و خشم جوانان، اشرافیت و تفرعنی است که با کودتای نرم  دوران سازندگی در ایران شکل گرفت و امروز این فاصله طبقاتی جهنمی است که نه تنها برای جوانان دهه 80 بلکه برای هیچ ایرانی قابل تحمل نیست.
طبایی‌نیک
* حمله تروریستی به انسان‌های بی‌دفاع و در حال عبادت در حرم شاهچراغ شیراز هیچ ارزش نظامی و استراتژیک نمی‌توانست داشته باشد. فقط نشانگر پستی و زبونی تروریست‌هایی بود که برای ادامه زندگی سراسر ننگین خود به چنین فجایعی دست می‌زنند. در ضمن باید گفت اگرچه محکومیت این نوع اقدامات اسفبار از سوی کشورها و نهادهای بین‌المللی، خوب است ولی چاره کار خشکاندن تفکر خطرناک تکفیری در عرصه بین‌المللی و از بین بردن عوامل بقاء و حیات این پدیده شوم دست پرورده آمریکاست.
تقوی
* در اخبار اعلام شد سطح درخواست رئیس‌جمهور اوکراین از کشورهای غربی  در کنار ژنراتور و تسلیحات سنگین به درخواست پتو و لباس‌های گرم زمستانی رسیده است. شهردار پایتخت اوکراین گفته بدون پتو مردم این کشور از سرما خواهند مرد. بله. وابستگی یک کشور به غرب این بدبختی‌ها را هم به دنبال دارد.
مشکات
* ویدئوی منتشر شده از شکنجه شهید آرمان علی‌وردی طلبه جوان و قوی ایمان مدرسه حاج آقا مجتهدی در تهران درست شبیه ویدئوهای جنایت‌های داعش در سوریه و عراق است . کدام انسان با هموطن خودش، چنین وحشیانه عمل می‌کند؟
سعودی
* دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی با کمک دانشگاه‌ها سرشاخه‌های اراذل و اوباش و اغتشاشگر را  که به اشتباه پایشان به دانشگاه کشیده شده، شناسایی و شرشان را از محیط علم و دانش و گفت‌وگو کم کنند.
0220---0935 و 2846---0935 و 2842---0910 
و 3949---0912
* راه شبکه‌های مجازی اینستاگرام، شبکه وهابی ایران اینترنشنال، بی‌بی‌سی، من ‌و تو و... که عاملان اصلی اغوا و تحریک قشری از جوانان زودباور هستند را باید سد کرد و به سازمان‌های بین‌المللی از این جرثومه‌های فساد و تباهی شکایت کرد و به مقابله جدی با آنها
پرداخت.
حسنوند
* چند روز قبل در انتخابات ریاست جمهوری کشور برزیل در آمریکای لاتین رسانه‌های اسقاطیلی عکس ‌زن بولسونارو رئیس‌جمهور سابق و طرفدار آمریکا را در سطح گسترده پخش کردند که نشان می‌داد با تیشرت منقش به پرچم اسرائیل در حال رای دادن است. به چند ساعت نرسید که نحسی این رژیم کودک‌کش دامن این زن و شوهر را گرفت و نامزدی که مخالف آمریکا و اسرائیل است رئیس‌جمهور شد.
نوراللهی
* از سردار اشتری فرمانده محترم فراجا که در وسط میدان مبارزه با اراذل و اوباش و اغتشاشگران هستند و در عین حال ما جانبازان این فرماندهی را هم از یاد نبرده و به ما سرکشی می‌کنند تقدیر و تشکر می‌کنم. ما هنوز هم با جسم نیمه جانمان آماده فداکاری هستیم. هرگاه فرمان دهند در برابر ددمنشی‌ها و پلشتی‌ها و خباثت‌های آشوبگران  اجاره‌ای استکبار خواهیم ایستاد. ما نظام مقدس جمهوری اسلامی را ارزان به دست نیاورده‌ایم که مفت از دست دهیم. این بدخواهان هم راه به جایی نخواهند برد.
2380---0910
* نصب سرعت‌گیر در خیابان‌ها برای کسانی که با تخلفات مکرر و عدم توجه به سرعت مجاز حرکت و موجب تصادف و ترس و وحشت مردم را فراهم می‌آورند ضروری است.
عظیمیان
* سیل قاچاق ماهیان دریایی در مازندران جای تعجب دارد. چرا مسئولین امر اقدامی نمی‌کنند؟
کلانتری- ساری
* خبرهایی از غیرمثمر بودن ۸۰-۷۰ درصد زیتون‌های رودبار منجیل که اوایل دهه هشتاد کاشته شد منتشر می‌شود. لازم است وزارت جهاد کشاورزی با بررسی بیشتر در صورت صحت این اخبار با زدن پیوند و... به اصلاح چندین هزار هکتار زیتون این منطقه که نر هستند اقدام نماید.
غلامحسینی

 

نام:
ایمیل:
* نظر: